طی روزهای اخیر یک مغازه سوپری با اتصالی برق آتش گرفته، مقنی ۶0 ساله در چاه جانش را از دست داد و انفجار گاز، مغازه و مغازه دار را صدمه زد.

آتش در مغازه و مرگ در چاه+ تصاویر ۳حادثه در نجف آباد

طی روزهای اخیر یک مغازه سوپری با اتصالی برق آتش گرفته، مقنی ۶۰ ساله در چاه جانش را از دست داد و انفجار گاز، مغازه و مغازه دار را صدمه زد.

پایگاه خبری سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نجف آباد:روز شنبه ۹ تیر ماه ۹۷ اتصالی سیم برق در سوپرمارکتی در خیابان قدس،  آتش به پا کرد. آتش نشان ها با دو اکیپ اطفای حریق، آتش را مهار و از سرایت آن به دیگر نقاط جلو گیری کردند.

آتش سوزی در مغازه آتش در مغازه و مرگ در چاه+ تصاویر ۳حادثه در نجف آباد آتش در مغازه و مرگ در چاه+ تصاویر ۳حادثه در نجف آباد                 1 300x225

آتش سوزی در مغازه

شنبه ۱۹ خرداد ماه حوالی ظهر، بر اثر نشت گاز یک مغازه منفجر شده و درب و شیشه های آن تا چند متر دورتر پرتاب می شوند. آتش و خطر مهار شد ولی مغازه دار با درصدی از سوختگی راهی بیمارستان شد.

۱۳خرداد ماه ۹۷ مرد مقنی در عمق چاه ۱۶۵ متری در قلعه سفید بر اثر حادثه ای جان خود را از دست می دهد. پرسنل آتش نشانی با استفاده از تجهیزات خاص خود، بعد از سه ساعت تلاش پیکر این مرد ۶۰ ساله را از چاه آب خارج می کنند.

آتش در مغازه و مرگ در چاه+ تصاویر ۳حادثه در نجف آباد