آخرین اخبار انتخاباتی نجف آباد
آخرین اخبار انتخاباتی نجف آباد

«محمد» خبرنگار افتخاری نجف آباد نیوز در آخرین اخبار ارسال خود اعلام کرده است: – یکی از جناح های سیاسی مطرح، لیست انتخاباتی خود را تقریبا کامل کرده که در میان اسامی آن نام ۴عضو فعلی شورا، یکی از مسئولان سابق فرمانداری، فعال اجتماعی از یزدانشهر و یکی از مسئولان ارشد ناحیه مقاومت بسیج نیز […]

«محمد» خبرنگار افتخاری نجف آباد نیوز در آخرین اخبار ارسال خود اعلام کرده است:

– یکی از جناح های سیاسی مطرح، لیست انتخاباتی خود را تقریبا کامل کرده که در میان اسامی آن نام ۴عضو فعلی شورا، یکی از مسئولان سابق فرمانداری، فعال اجتماعی از یزدانشهر و یکی از مسئولان ارشد ناحیه مقاومت بسیج نیز دیده می شود.

– ۵عضو فعلی شورای چهارم ائتلاف دیگری را تشکیل داده و در ترکیب خود یکی از مدیران شهرستان که اخیرا تودیع شده را نیز اضافه کرده اند.

– نام یکی از شهرداران سابق نجف آباد در کنار چند خبرنگار نیز در بین داوطلبان مشاهده شده است.

-یکی از اعضای فعلی شورا هم با همراهی همسرش وارد کارزار انتخابات شده است.

– تعدادی از زنان نیز با چاپ دفترچه ای با عناوین نوروزی، شائبه حضور انتخاباتی را تا حدود زیادی افزایش داده اند.

– ۲تن از کاندیداهای دوره قبل انتخابات مجلس با همکاری یکی از جاماندگان رقابت های شورای پنجم، با حمایت های خود موج بزرگی از تخریب را بر علیه یکی از معدود مسئولان محبوب شهر به راه انداخته  و امیدوارند از قبال آن راهی برای ورود عناصر مورد نظر خود به شورا پیدا کنند.

گسترش کمی این تخریب های بعضاً «کارشناسی نشده» و «خنده‌دار» در حالی است که به نظر بسیاری از کارشناسان، ادامه این روند شانس کاندیداهای مورد نظر آن ها برای رسیدن به پارلمان شهری را به شدت کاهش خواهد داد.

– یکی از فعالین اجتماعی با اشاره به حضور گسترده و بعضاً غیر کارشناسی افراد مختلف در عرصه رقابت ها گفته: «بسیاری افراد بیشتر از تخصص، دارای توهم پیروزی هستند.»