پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی: فرمانده یگان حفاظت اراضی استان اصفهان: به منظور صیانت از اراضی دولتی دو مورد رفع تصرف در شهرستان نجف آباد با ارزش تقریبی 14میلیارد تومان انجام شد.

آزادسازی ۱۴میلیارد زمین دولتی در نجف آباد

پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی: فرمانده یگان حفاظت اراضی استان اصفهان: به منظور صیانت از اراضی دولتی دو مورد رفع تصرف در شهرستان نجف آباد با ارزش تقریبی ۱۴میلیارد تومان انجام شد.

 سرهنگ امیرسعید باقری  اذعان داشت: با دقت، هشیاری و تلاش عوامل یگان حفاظت از اراضی استان، دو مورد تعرض به اراضی ملی در شهرستان نجف‌آباد واقع در نهضت‌آباد و شهرک آزادگان رفع تصرف فوری و به دولت بازگردانده شد.

وی با بیان اینکه مساحت اراضی بازپس گیری شده حدود ۷۳هزار متر مربع می‌باشد گفت: ارزش تقریبی این اراضی حدود ۱۴میلیارد تومان است.

وی خاطرنشان کرد: عوامل یگان حفاظت از اراضی استان براساس برنامه پیش بینی شده عمل می‌کنند و در جهت حفاظت از بیت‌المال و جلوگیری از تصرف اراضی ملی، به صورت شبانه‌روزی و حتی در ایام تعطیل نیز به حراست و صیانت از اراضی و منابع ملی می‌پردازند.

رفع تصرف از زمین های دولتی آزادسازی ۱۴میلیارد زمین دولتی در نجف آباد آزادسازی ۱۴میلیارد زمین دولتی در نجف آباد                 300x200

رفع تصرف از زمین های دولتی

آزادسازی ۱۴میلیارد زمین دولتی در نجف آباد