تهیه کننده فیلم سینمایی «ایرانی» از آغاز پیش تولید این فیلم به کارگردانی کیومرث پور احمد در نجف‌آباد اصفهان خبر داد. به گزارش بولتن نیوز ، سعید سعدی در گفت‌وگو با تسنیم، گفت: پیش تولید فیلم سینمایی «ایرانی» به کارگردانی کیومرث پور احمد از اول اردیبهشت ماه در نجف آباد اصفهان آغاز شد. تهیه کننده «ایرانی» […]

تهیه کننده فیلم سینمایی «ایرانی» از آغاز پیش تولید این فیلم به کارگردانی کیومرث پور احمد در نجف‌آباد اصفهان خبر داد.

به گزارش بولتن نیوز ، سعید سعدی در گفت‌وگو با تسنیم، گفت: پیش تولید فیلم سینمایی «ایرانی» به کارگردانی کیومرث پور احمد از اول اردیبهشت ماه در نجف آباد اصفهان آغاز شد.

تهیه کننده «ایرانی» افزود: پروانه ساخت این فیلم سینمایی سال گذشته گرفته شد و با مشاوره حبیب احمدزاده در حال تولید است.

وی موضوع «ایرانی» را ماجراهای «لشکر ۸ نجف اشرف» عنوان و اظهار کرد: این فیلم سینمایی سرگذشت واقعی یکی از نیروهای اطلاعات عملیات لشگر زرهی ۸ نجف اشرف در عملیات والفجر ۴ را نمایش می‌دهد.

سعدی اضافه کرد: در حال حاضر با ۳ چهره سرشناس سینمای کشور صحبت شده است که هنوز به توافقات نهایی نرسیده‌ایم اما از بازیگران تئاتر و افراد بومی که گویش نجف آبادی را دارند هم در فیلم استفاده خواهد شد.

به گفته این تهیه‌کننده، «ایرانی» داستان جانبازی ایرانی است که در خاک عراق مانده و ۱۸ روز در میان عراقی‌ها می‌ماند، اما عملیاتی توسط رزمندگان ایرانی نجات می‌یابد که.