بر اساس آمار مرکز مشاوره دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد، بیش از ۸۰ درصد ازدواج‌های دانشجویی در سنین پایین با موفقیت همراه بوده  و در مقابل میزان موفقیت ازدواج در سنین بالاتر حدود ۵۰ درصد بوده است.

آماده سازی ۳۰سوییت متاهلی در دانشگاه آزاد نجف آباد

ایسکا نیوز: معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد گفت: بر اساس آمار مرکز مشاوره دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد، بیش از ۸۰ درصد ازدواج‌های دانشجویی در سنین پایین با موفقیت همراه بوده  و در مقابل میزان موفقیت ازدواج در سنین بالاتر حدود ۵۰ درصد بوده است.

علی اکبر حسین رضا گفت: در نظر داریم که هفته آینده، کارگاه آموزشی با عنوان «مهارت‌های موفقیت در ازدواج» به صورت مجازی برای دانشجویان برگزار کنیم.

حسین رضا با اشاره به راه‌اندازی خوابگاه‌های متاهلی در واحد نجف آباد گفت: واحد نجف آباد از سال گذشته، خوابگاه‌هایی را با امکاناتی شبیه به سوئیت دارای حمام، سرویس بهداشتی، آشپزخانه مجزا و… برای دانشجویان متاهل در نظر گرفته‌ایم. درحال حاضر ۲۵ الی ۳۰ سوئیت برای دانشجویان متاهل آماده شده است. البته باتوجه به این که دانشگاه مقداری از شهر دور است، برخی مشکلات از لحاظ رفت و آمد و تامین اقلام مورد نیاز وجود دارد که امیدواریم در آینده‌ای نزدیک برطرف شود.

علی اکبر حسین رضا معاون دانشگاه آزاد نجف آباد

علی اکبر حسین رضا معاون دانشگاه آزاد نجف آباد

آماده سازی ۳۰سوییت متاهلی در دانشگاه آزاد نجف آباد