ابوترابی:  هیات وزیران تبدیل به خانه سالمندان نگردد
ابوترابی:  هیات وزیران تبدیل به خانه سالمندان نگردد

نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: مدارس فرسوده شهرستان نجف‌آباد که از فرسوده‌ترین مدارس استان اصفهان است در حال تخریب است و همان‌گونه که حضورا به وزیر عرض شد تا به حال دو کلاس درس بر سر دانش‌آموزان فرو ریخته و باید عرض کنم که این روند بسیار نگران‌کننده است. به گزارش […]

نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: مدارس فرسوده شهرستان نجف‌آباد که از فرسوده‌ترین مدارس استان اصفهان است در حال تخریب است و همان‌گونه که حضورا به وزیر عرض شد تا به حال دو کلاس درس بر سر دانش‌آموزان فرو ریخته و باید عرض کنم که این روند بسیار نگران‌کننده است.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ابوالفضل ابوترابی در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اگر در وزارت آموزش و پرورش فکر اساسی در این باره صورت نگیرد ممکن است در آینده شاهد اتفاقات ناگواری باشیم که آن وقت شخص وزیر باید جوابگوی آن باشد.

ابوترابی خاطرنشان کرد: علاوه بر این مشکلات استخر آموزش و پرورش تیران نیز از وضع مناسبی برخوردار نیست و نیاز به اعتبارات ملی جهت تکمیل دارد که تسریع در آن با توجه به اینکه شهرستان تیران با جمعیت بالغ بر ۷۰ هزار نفر هنوز یک استخر نیز ندارد یک خواسته بحق و اساسی مردم است.

نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس با انتقاد از مشکلات کمیته امداد امام خمینی (ره) در منطقه تیران و گلدشت، گفت: متاسفانه مشکل بیست ساله کمیته امام خمینی با اهالی و مردم شهر گلدشت بر سر موضوع اسناد این شهرستان با وجود اعلام آمادگی کتبی مسئولان محلی برای حمل آن همچنان لاینحل مانده است و امیدواریم مسئولین کمیته امداد امام خمینی در این خصوص با نظر مساعد به آن توجه کنند.

وی ادامه داد: مساله اسناد موقوفات نیز مساله دیگر مردم منطقه است که امید است مسئولین استانی در خصوص تبدیل به احسن کردن موقوفات شهر فیروزآباد، نجف‌آباد و روستاهای دولت‌آباد و دیگر روستاها تسریع نمایند.

ابوترابی در ادامه صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: جای تاسف دارد منطقه نجف‌آباد و توابع آن با داشتن دوازده شهر و جمعیت بالغ بر ۳۶۰ هزار نفر هنوز از امتیازات فاضلاب شهری برخوردار نیست و این کمبودها برای مسئولین نیز بیان گردیده است.

نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس در بخش پایانی سخنانش تاکید کرد: جا دارد به وزیر ورزش و جوانان متذکر شوم که ورزش فقط فوتبال نیست و فوتبال نیز فقط مربوط به دو تیم بزرگ تهرانی نیست، لذا ضمن انتقاد از هزینه میلیاردی این دو تیم انتظار است نگاهی به ورزش سایر شهرستان‌ها و رشته‌های ورزشی مستعد در کشور نیز بشود.

ابوترابی در پایان خطاب به رییس‌جمهور منتخب و ضمن تبریک انتخاب ایشان، گفت: به عنوان عضو فراکسیون جوانان از جناب آقای روحانی می‌خواهم که هیات وزیران تبدیل به خانه سالمندان نگردد و جوانان این مرز و بوم در هیات وزیران استفاده گردند.