وعده ای جدیداحیاء بیمارستان دانشگاه آزاد نجف آباد

دسته: اجتماعی , اقتصادی
بدون دیدگاه
شنبه - ۲۱ مهر ۱۳۹۷
احیاء بیمارستان دانشگاه آزاد نجف آباد احیاء بیمارستان دانشگاه آزاد نجف آباد احیاء بیمارستان دانشگاه آزاد نجف آباد

به دنبال نشست اخیر مسئولان ارشد شهرستان با طهرانچی سرپرست دانشگاه آزاد کشور، قرار شده بیمارستان نیمه کاره دانشگاه آزاد نجف آباد که بیش از بیست سال از کلنگ زنی آن گذشته، با مشارکت یک خیریه تکمیل و تجهیز شود.

خبرگزاری مهر: محمدمهدی طهرانچی گفت: تفاهم نامه اولیه احداث بیمارستان امضا شده و این موضوع تا دو هفته آینده در هیات امنا تصویب خواهد شد. تاکید دارم که احیاء عملیات عمرانی در این مجموعه از ۱۷ ربیع الاول همزمان با ولادت پیامبر آغاز شود.

این بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی با ۳۵ هزار متر مربع زیربنا، تا سال هفتاد و نه نزدیک به سی درصد پیشرفت فیزیکی داشت ولی بعد از آن عملیات اجرایی آن متوقف شده است.

سال هفتاد و نه دانشگاه آزاد تصمیم گرفت تا ساختمان آن را تکمیل کند ولی به دلیل هزینه های بسیار سنگین از انجام آن منصرف شد.

واحد جامع مستقل نجف آباد در حال حاضر سالیانه هزینه های قابل توجهی را به تامین اجتماعی برای آموزش دویست تا سیصد دانشجوی پزشکی خود در دانشگاه اصفهان را پرداخت می کند.

خیریه مذکور که در آن تعدادی از پزشکان نجف آباد عضویت دارند، تعهد داده که این مجموعه را ظرف سه سال تکمیل و تجهیز کند. انجام این کار نزدیک به دویست میلیارد تومان هزینه خواهد داشت.


نوشته شده توسط:سخا - 3734 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۰
برچسب ها:
دیدگاه ها

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.