باشگاه خبرنگاران: مدیر بیمارستان شهید محمد منتظری نجف آباد گفت: با توجه به افزایش آمار ابتلا به بیماری کرونا در شهرستان نجف‌آباد، این بیمارستان از شنبه 5مهر99 به بستری و درمان بیماران کرونایی اختصاص پیدا خواهد کرد و سایر بیماران، می توانند از بیمارستان حضرت فاطمه زهرا (س)، خدمات دریافت کنند.

اختصاص بیمارستان شهید منتظری نجف آباد به بیماران کرونایی

باشگاه خبرنگاران: مدیر بیمارستان شهید محمد منتظری نجف آباد گفت: با توجه به افزایش آمار ابتلا به بیماری کرونا در شهرستان نجف‌آباد، این بیمارستان از شنبه ۵مهر۹۹ به بستری و درمان بیماران کرونایی اختصاص پیدا خواهد کرد و سایر بیماران، می توانند از بیمارستان حضرت فاطمه زهرا (س)، خدمات دریافت کنند.

رضا کریمی اظهار کرد: در حال حاضر به طور متوسط روزانه پانزده بیمار کرونایی در این مجموعه بستری می شوند و این آمار گاهی به روزی ۲۰ نفر هم می رسد. میانگین سن فوتی‌ها کاهش پیدا به طوری که اخیرا یک جوان ۲۳ساله در این بیمارستان بر اثر کرونا فوت کرده است.

کریمی افزود:تاکنون بیش از ۸۰ نفر از پرسنل این بیمارستان هم به کرونا مبتلا شده اند. عاجزانه از مردم می خواهیم که موارد بهداشتی را رعایت کنند.

نجف آباد نیوز: در موج اول کرونا، بیمارستان فاطمه زهرا نجف آباد به پذیرش بیماران کرونایی اختصاص پیدا کرده بود.

بیمارستان شهید محمد منتظری نجف آباد اختصاص بیمارستان شهید منتظری نجف آباد به بیماران کرونایی اختصاص بیمارستان شهید منتظری نجف آباد به بیماران کرونایی                          300x187

بیمارستان شهید محمد منتظری نجف آباد

اختصاص بیمارستان شهید منتظری نجف آباد به بیماران کرونایی