ارز آوری ۶۰۰ میلیون دلاری تولید کننده قطعات خودرو +فیلم

دسته: اجتماعی , اقتصادی , گزارش ویدئویی
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۲۶ فروردین ۱۳۹۸
ارز آوری ۶۰۰ میلیون دلاری تولید کننده قطعات خودرو +فیلم ارز آوری ارز آوری 600 میلیون دلاری تولید کننده قطعات خودرو +فیلم            155x105

خبرگزاری صدا و سیما: شرکت تولیدی دارکوب در نجف آباد که سال 78 فعالیت خود را با پنج کارگر در زمینه تولید انواع قطعات خودرویی به ویژه چرخ دنده ها و مجموعه دیفرانسیل شروع کرده، در حال حاضر برای بیش از 250 نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم ایجاد شغل کرده است.

ارز آوری ۶۰۰ میلیون دلاری تولید کننده قطعات خودرو در نجف آباد

خبرگزاری صدا و سیما: شرکت تولیدی دارکوب در نجف آباد که سال ۷۸ فعالیت خود را با پنج کارگر در زمینه تولید انواع قطعات خودرویی به ویژه چرخ دنده ها و مجموعه دیفرانسیل شروع کرده، در حال حاضر برای بیش از ۲۵۰ نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم ایجاد شغل کرده است.

محمد رضا ایرانپور مدیر عامل این کارخانه می گوید: کل قطعات دیفرانسیل پراید و پژو، کامیونت و کامیون سنگین را تولید می کنیم. در صورت حمایت مسئولان، این مجموعه با تولید سالیانه ۶۰۰هزار مجموعه دیفرانسیل، بیش از شش میلیون دلار برای کشور ارز آوری خواهد داشت.

این تولید کننده،ساخت برخی قطعات حساس و پیچیده صنایع پیشرفته کشور و انواع دوچرخه و ماشین های برقی را هم در کارنامه خود دارد.

شرکت دارکوب ارز آوری ارز آوری 600 میلیون دلاری تولید کننده قطعات خودرو +فیلم            300x225

شرکت دارکوب

نجف آباد نیوز

 


نوشته شده توسط:سخا - 3748 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۳
برچسب ها:
دیدگاه ها

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.