آنا: سالن اجتماعات و همایش‌های دانشکده‌های مهندسی عمران و مواد دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد که با اعتبار 500 میلیون تومان ساخته و تجهیز شده اند، با حضور مسئولان استان و شهرستان به طور رسمی افتتاح شدند.

افتتاح۲ سالن همایش در دانشگاه آزاد نجف آباد

آنا: سالن اجتماعات و همایش‌های دانشکده‌های مهندسی عمران و مواد دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد که با اعتبار ۵۰۰ میلیون تومان ساخته و تجهیز شده اند، با حضور مسئولان استان و شهرستان به طور رسمی افتتاح شدند.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد در این مراسم گفت: به‌منظور توسعه فضاهای خدماتی و رفاهی و ایجاد محیطی پویا و بنابر نیاز مبرم دانشجویان، این دو دانشکده به سالن اجتماعات برای برگزاری نشست‌های مختلف علمی، فرهنگی و دانشجویی تجهیز شدند.

امیررضا نقش بیان کرد: تجهیز این سالن‌ها که مخصوص دانشجویان دانشکده‌های مهندسی عمران و مواد است، گام بزرگی است برای اینکه این دانشجویان بتوانند در شرایط بهتری به برگزاری نشست‌ها و جلسات علمی بپردازند.

برگزاری تجمع اعتراضی جمعی از اعضای هیات علمی و پرسنل این دانشگاه  در واکنش به هتک حرمت نشریه فرانسوی «شارلی ابدو» به ساحت مقدس پیامبر اکرم، دیگر خبر این روزهای دانشگاه آزاد نجف آباد است.

دانشگاه آزاد نجف آباد افتتاح۲ سالن همایش در دانشگاه آزاد نجف آباد افتتاح۲ سالن همایش در دانشگاه آزاد نجف آباد             300x185

دانشگاه آزاد نجف آباد

افتتاح۲ سالن همایش در دانشگاه آزاد نجف آباد