افتتاح کارخانه نان صادراتی در نجف آباد + تصاویر

دسته: اقتصادی , گزارش تصویری
یک دیدگاه
شنبه - ۹ شهریور ۱۳۹۸
افتتاح کارخانه نان صادراتی در نجف آباد + تصاویر افتتاح افتتاح کارخانه نان صادراتی در نجف آباد + تصاویر                6 155x105

صدا و سیما: مدیر عامل شرکت توليدي گل جو نقش جهان گفت: برای راه اندازی این کارخانه به مساحت پنج هزار مترمربع با ظرفیت تولید روزانه ۲۰ تن انواع نان حجیم و نیمه حجیم بیش از 10 میلیارد تومان هزینه شده است.

افتتاح کارخانه نان صادراتی در نجف آباد

صدا و سیما: مدیر عامل شرکت تولیدی گل جو نقش جهان گفت: برای راه اندازی این کارخانه به مساحت پنج هزار مترمربع با ظرفیت تولید روزانه ۲۰ تن انواع نان حجیم و نیمه حجیم بیش از ۱۰ میلیارد تومان هزینه شده است.
محمد صادق سیف الهی افزود: انواع نان سنگک، تافتون، لواش، نان های تست و باگت از جمله تولیدات این کارخانه است.
وی گفت: صادرات سالانه بیش از ۸۰ درصد نان های تولیدی این کارخانه به کشورهای همسایه عراق و افغانستان بیش از ۱۲ میلیون دلار ارزآوری خواهد داشت.

این کارخانه در شهرک صنعتی شماره ۲ نجف آباد در جاده نجف آباد به فولادشهر مستقر است و کارخانه های مستقر در آن به نسبت دیگر شهرک ها، موفق تر عمل کرده اند.

نان نیمه حجیم افتتاح افتتاح کارخانه نان صادراتی در نجف آباد + تصاویر             300x150

نان نیمه حجیم

نجف آباد نیوز


نوشته شده توسط:سخا - 3859 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۵۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
اصفهان زیبا دوشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱:۲۰ ب٫ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام ، انشاالله که مبارک مردم شهر اصفهان و نجف آباد باشه.
و انشااله شاهد رفع تمامی مشکلات واحد های صنعتی کشور باشیم که سرمایه گذاران و تولید کننده ها درگیر آن ها هستند و با بسته های حمایتی دولت و همکاری تمامی ارگان های زیرربط شاهد افتتاحیه یکی پس از دیگری واحد های تولیدی و صنعتی و چرخه موفق تولید کشورمان باشیم ، مخصوصا کارخانجات صنایع مواد غذائی که با توجه به غیر بهداشتی بودن و کیفیت بد و نامطلوب مواد غذایی به خصوص غذای قالب مردم که نان هست با تولید محصول سالم و بهداشتی این کارخانه و کارخانجات دیگر سونامی سرطان که داره در کشورمان بیداد میکنه با در دسترس بودن مواد غذایی ارگانیک، سالم و بهداشتی تولیدی این واحدها سرطان ریشه کن بشه.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.