آنا: رییس دانشگاه آزاد نجف آباد گفت: ایجاد استخرهای ذخیره آب‌های سطحی و كشاورزی، تعمیر، تجهیز و بهسازی خوابگاه‌های دانشجویی، ساخت گیت‌های ورودی دانشجویی و بهسازی ایستگاه‌های اتوبوس داخلی، تعمیر و بهسازی ساختمان برخی از دانشکده‌ها و استانداردسازی سالن‌های پخت غذا در سلف‌سرویس مرکزی دانشگاه  ازجمله اقدامات انجام‌شده در یك سال گذشته هستند.

افزایش رفاهیات دانشجویان دانشگاه آزاد

آنا: رییس دانشگاه آزاد نجف آباد گفت: ایجاد استخرهای ذخیره آب‌های سطحی و کشاورزی، تعمیر، تجهیز و بهسازی خوابگاه‌های دانشجویی، ساخت گیت‌های ورودی دانشجویی و بهسازی ایستگاه‌های اتوبوس داخلی، تعمیر و بهسازی ساختمان برخی از دانشکده‌ها و استانداردسازی سالن‌های پخت غذا در سلف‌سرویس مرکزی دانشگاه  ازجمله اقدامات انجام‌شده در یک سال گذشته هستند.

امیر رضا نقش عملیات احداث نمازخانه و سالن اجتماعات در محل خوابگاه خواهران، نصب آسانسور در دانشکده فنی و مهندسی و ترمیم آسفالت معابر دانشگاه را از فعالیت‌های در دست اقدام برشمرد و افزود: به‌منظور توسعه فضاهای خدماتی و رفاهی در دانشگاه و بنا به تقاضای مکرر دانشجویان، مجموعه سالن‌های مطالعه خواهران و برادران هرکدام با گنجایش ۲۰۰ نفر در مرکز دانشگاه مکان‌یابی و پس از نوسازی و تجهیز این سالن‌ها، برای بهره‌برداری در اختیار دانشجویان قرارگرفته است.

عضو هیئت‌ امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان افزود: تغییر  و بهسازی ساختمان حوزه معاونت آموزشی دانشگاه به‌منظور دسترسی آسان دانشجویان و تسهیل در فرایند صدور گواهی‌های آموزشی و پژوهشی دبیرخانه شماره دو در سالن اندیشه این دانشگاه راه‌اندازی و آماده ارائه خدمات به دانشجویان است.

وی خاطر نشان کرد: بازنگری و بهینه‌سازی فرآیندهای اداری،  آموزشی و پژوهشی اتوماسیون فعالیت‌ها با ارتقای فناوری اطلاعات به‌ویژه در بعد نرم‌افزاری در دستور کار است که خروجی‌های آن برای دانشجویان و کارکنان ملموس شده است.

امیر رضا نقش ادامه داد: احداث میدان ورودی دانشگاه و ساماندهی ورودی غربی، نوسازی و بهسازی ساختمان قدیم دانشکده‌های پزشکی و پرستاری هم‌زمان با طراحی و اجرای سیستم سرمایشی و گرمایشی این ساختمان و تعریف کاربری‌های اداری و آموزشی و دانشجویی با عنوان ساختمان اندیشه را از دیگر فعالیت‌های عمرانی است.

نقش خاطرنشان کرد: ارتقای کیفیت غذای سلف دانشجویی و رستوران آزاد، طرح ساماندهی و نظارت بر کیفیت سرویس‌های ایاب و ذهاب داخلی و بین‌شهری، راه‌اندازی اپلیکیشن نظارت بر ناوگان حمل‌ونقل دانشجویی و سرویس‌های ایاب و ذهاب، سامان‌دهی و نظم‌بخشی پارکینگ‌های دانشجویی از دیگر موارد انجام‌شده یا در دست اقدام است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌ آباد یادآور شد: هم‌زمان با شروع سال تحصیلی جدید بوفه مرکزی دانشگاه در ساختمانی جدید و با امکانات منحصربه‌فرد و معماری زیبا و تنوع ویژه غذایی افتتاح می‌شود که امید است در ارتقای خدمت‌رسانی به دانشجویان مؤثر واقع شود.

رییس دانشگاه آزاد افزایش افزایش رفاهیات دانشجویان دانشگاه آزاد            300x200

امیر رضا نقش

نجف آباد نیوز