افشاگری نماینده نجف آباد در مورد رجوی و موسوی+ فیلم و عکس

دسته: اجتماعی , ایثار و شهادت , سیاسی , گزارش تصویری , گزارش ویدئویی
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۱۸ دی ۱۳۹۷
افشاگری نماینده نجف آباد در مورد رجوی و موسوی+ فیلم و عکس

شهید دکتر سید حسن آیت که به عنوان نماینده نجف آباد به مجلس خبرگان قانون اساسی راه پیدا کرده بود و در ادامه نیز نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی شد، نطق های افشاگرانه ای در مورد بنی صدر، میر حسین موسوی و همسرش زهرا رهنورد داشت. او موسوی و همسرش را انقلابی های قلابی می دانست.

جام جم انلاین: دکتر آیت که در سه رشته ادبیات، حقوق و جامعه شناسی به صورت همزمان تحصیل کرده بود و دستی هم بر مطبوعات و روزنامه نگاری داشت، پیش از انقلاب تشکیلات مسلحانه و مخفی را در بدنه ارتش تشکیل داد و توانست جلوی بسیاری از فجایع طراحی شده توسط رژیم را بگیرد.

آیت عضو و دبیر سیاسی حزب جمهوری اسلامی نیز بود و در جریان رای مجلس به بی کفایتی سیاسی بنی صدر، سخنرانی های افشاگرانه ای داشت. او همچنین با میرحسین موسوی و همسرش زهرا رهنورد که در حال رشد در بدنه حزب جمهوری اسلامی بودند، به شدت مخالفت کرده و آن ها را مصداق نفوذ در بین انقلابی های واقعی می دانست.

بنی صدر، میر حسین موسوی را به عنوان وزیر امور خارجه دولت خود معرفی کرده بود و بعد از فرار بنی صدر قرار شد مجلس مجددا به این وزرا رای اعتماد بدهد ولی صبح ۱۴ مرداد ۶۰ که آیت قصد داشت در مورد موسوی در صحن مجلس افشاگری کند، با شلیک ده ها تیر توسط منافقین در مقابل منزلش شهید شد.


نوشته شده توسط:سخا - 3460 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۴۷
برچسب ها:
دیدگاه ها

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.