انتصاب یک زن برای بخشداری نجف آباد+ مشخصات ۱۰مدیر جدید

دسته: اجتماعی , سیاسی
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۲۲ مهر ۱۳۹۷
انتصاب یک زن برای بخشداری نجف آباد+ مشخصات ۱۰مدیر جدید  انتصاب یک زن برای بخشداری نجف آباد+ مشخصات ۱۰مدیر جدید                   14

استاندار اصفهان در نامه ای که برخی نمایندگان مجلس آن را غیر قانونی دانسته اند، ۱۰ مدیر جدید برای فرمانداری های استان معرفی کرده که در بین آن ها نام «آرزو فاضلی» به عنوان بخشدار مرکزی نجف آباد جلب توجه می کند.

فارس: ابوترابی نماینده مردم در مجلس گفت: مهر علیزاده در نامه خود به تهران این لیست را معرفی کرده تا افراد مذکور  به صورت قراردادی، خارج از ضوابط قانونی و بدون حتی یک روز کار اداری، به سمت بخشداری و معاون فرمانداری منصوب شوند.

ابوترابی اظهار داشت: ظاهرا قولی که رئیس‌جمهور به ستاد جوانانش در ضیافت شام پس از پیروزی در انتخابات داده بود در حال محقق شدن است در حالی که این اتفاق خلاف قانون است.

وی در توضیح بیشتر بیان داشت: معاون اول رئیس‌جمهور نیز تحت عنوان استخدام ۲ هزار جوان، خبری را مطرح کرده بود که این موضوع از اصفهان در حال کلید خوردن است. برای انتصاب این افراد حتی از اداره اطلاعات هم استعلام گرفته نشده و این خلاف اصل سوم قانون اساسی است. این افراد حتما  بایستی در آزمون استخدامی نیز شرکت کنند.

وی ادامه داد: این افراد در حالی در وضعیت انتصاب در این پست و سمت‌های سازمانی هستند که برخی از آن‌ها برای کاندیداشدن در انتخابات شوراها و مجلس هم احراز صلاحیت نشدند؛ بر این اساس به نظر می‌رسد این اقدام یک حرکت سیاسی است چرا که همه افراد هم از یک جناح خاص هستند.

وی با بیان این که روند انتصاب این افراد در حال انجام است، یادآوری کرد: برخی از این پست‌ها مسؤول دارد برای مثال بخشدار مرکزی تیران و کرون تنها ۲ هفته است که پست انتصاب گرفته است و مجددا می‌خواهند وی را عوض کنند، حتی فرماندارها نیز در جریان این انتصابات در زیر مجموعه‌شان نیست.

نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: مهرعلیزاده با این حرکت خود، نگاه مثبتی که در اذهان و افکار درست کرده بود را خراب کرد و نام بدی از خود در اصفهان جای خواهد گذاشت. انتظار است بازرسی کل کشور، دیوان محاسبات و دادستان کل کشور حتی در صورت بازنشستگی، پرونده این تخلف را به لحاظ عدم اجرای قانون به سرانجام برساند.

در این نامه محمد حسن قمی به عنوان سرپرست فرمانداری برخوار، حسین تیزچنگ مدیر کل حراست استانداری اصفهان، آرزو فاضلی بخشدار مرکزی نجف آباد، سمانه محمود آبادی بخشدار نیاسر، امیر تیمور طاهری بخشدار امامزاده نطنز، حمید عزیزیان شریف آباد بخشدار مرکزی فلاورجان، امین محمودی نیا بخشدار مرکزی تیران و کرون، مجتبی مجتهدی زنجیرآباد بخشدار مرکزی زنده رود، محمد رضا اعیان فرد بخشدار مرکزی لنجان و فرنوش شورچه ای به عنوان مدیر کل دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری معرفی شده اند.


نوشته شده توسط:سخا - 3625 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۵۶
برچسب ها:
دیدگاه ها

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.