ایمنا: فرمانده انتظامی شهرستان گفت: مرکز فوریت‌های پلیسی شهرستان موسوم به پلیس110، به طور متوسط روزانه بیش از 250ماموریت انجام می‌دهد و میزان تشکیل پرونده‌های انتظامی با محوریت این پلیس طی سال جاری بیش از دوازده درصد رشد داشته است.

انجام روزانه ۲۵۰ماموریت پلیس۱۱۰ در نجف‌آباد

ایمنا: فرمانده انتظامی شهرستان گفت: مرکز فوریت‌های پلیسی شهرستان موسوم به پلیس۱۱۰، به طور متوسط روزانه بیش از ۲۵۰ماموریت انجام می‌دهد و میزان تشکیل پرونده‌های انتظامی با محوریت این پلیس طی سال جاری بیش از دوازده درصد رشد داشته است.

سرهنگ محمد‌حسین باباکلانی با اعلام این مطلب گفت: در موضوع جرایم فضای مجازی نیز علی‌رغم سختی پیگیری پرونده و دستگیری متهمان، بیش از ۹۰درصد موارد گزارش شده به پلیس فتا شهرستان تعیین تکلیف شده ولی در مجموع شاهد رشد ۱۱۳درصدی کل جرایم فضای مجازی سال جاری نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته بوده‌ایم.

باباکلانی بیشترین رشد جرایم این بخش را مربوط به برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی با رشد ۲۳۰درصدی در مقایسه با سال گذشته دانست و ادامه داد: جرایمی مانند هتک حیثیت، انواع مزاحمت و کلاه‌برداری با حدود شصت درصد رشد نسبت به بازه زمانی مشابه سال گذشته، از شاخص‌ترین موارد رسیدگی شده در این مدت هستند.

کشف بیش از دو میلیارد تومان انواع کالای قاچاق شامل مواردی مانند لوازم‌خانگی، چوب بلوط و ابزارآلات دیگر خبری بود که فرمانده انتظامی شهرستان با بیان آن اظهار داشت: در موضوع مواد مخدر نیز از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از هزار و شصت و شش نفر مصرف‌کننده یا عوامل توزیع و قاچاق دستگیر شده‌اند که این میزان نسبت به سال گذشته رشد چهار درصدی را نشان می‌دهد و در بخش دستگیری فروشندگان نیز با رشد حدود ۶۰درصدی از نظر آمار دستگیری‌های مواجه هستیم.

وصول ۱۵۰پیام انتقادی در سامانه تلفنی۱۹۷ نظارت همگانی نیرو با رشد سه درصدی نسبت به بازه مشابه سال گذشته و همین تعداد پیام تقدیر و تشکر با رشد بیش از صد درصدی دیگر مطلبی بود که باباکلانی با تشریح آن اظهار داشت: نظارت و اعمال نظر در صدور بیش از یکصد پروانه کسب، بالغ بر ۵۵۰۰مورد بازرسی از اماکن مختلف که منجر به بیش از ۱۷۰ مورد پلمپ شده در کنار صدور ۲۷۰ گذرنامه و بیش از دویست و پنجاه مورد خدمات جانبی گذرنامه از دیگر فعالیت‌های زیرمجموعه‌های نیروی انتظامی شهرستان در این مدت هستند.

فرمانده انتظامی نجف آباد انجام روزانه ۲۵۰ماموریت پلیس۱۱۰ در نجف‌آباد انجام روزانه ۲۵۰ماموریت پلیس۱۱۰ در نجف‌آباد                300x200

سرهنگ باباکلانی

انجام روزانه ۲۵۰ماموریت پلیس۱۱۰ در نجف‌آباد