انصراف بانوان فوتبالیست نجف آباد از ادامه لیگ برتر
انصراف بانوان فوتبالیست نجف آباد از ادامه لیگ برتر

فشارهای فدراسیون و مشکلات مالی دلیل انصراف اعلام شده است. “سعید موحدی” در گفتگو با ایمنا در خصوص انصراف تیم آینده‌سازان میهن نجف‌آباد از لیگ برتر فوتبال بانوان اظهار داشت: طی فشارهای چند روز اخیر فدراسیون فوتبال مبنی بر اینکه من نباید دیگر در کنار تیم باشم و همچنین مشکلات مالی که از اول فصل […]

فشارهای فدراسیون و مشکلات مالی دلیل انصراف اعلام شده است.

“سعید موحدی” در گفتگو با ایمنا در خصوص انصراف تیم آینده‌سازان میهن نجف‌آباد از لیگ برتر فوتبال بانوان اظهار داشت: طی فشارهای چند روز اخیر فدراسیون فوتبال مبنی بر اینکه من نباید دیگر در کنار تیم باشم و همچنین مشکلات مالی که از اول فصل بیداد می‌کرد، صبح امروز نامه انصراف تیم را به فدراسیون فوتبال ارسال کردیم.

نامه انصراف
وی گفت: فدراسیون فوتبال، مسئولان استان اصفهان و فوتبال اصفهان باید خوشحال باشند که تیمی که با وجود این همه مشکلات مالی، با بنیه و توانایی قوی قهرمان نیم‌فصل بود، از لیگ خداحافظی کرد!
موحدی ادامه داد: برای دیدار با شهرداری سیرجان هم با هزینه بازیکنان توانستیم به سیرجان برویم. برای بازی با ارومیه هم دیگر توان مالی برای اعزام تیم نداشتیم.
وی افزود: بازیکنان دیگر توانی برای مبارزه در مقابل تیم سیرجان نداشتند. وقتی مشکلات مالی تیم بیداد می‌کند، بازیکنان دیگر انگیزه‌ای برای جنگیدن ندارند.
موحدی در مورد بازی لغو شده تیمش در مقابل همیاری ارومیه گفت: برای آن بازی ما حدود ۵، ۶ میلیون هزینه کردیم و وقتی به ارومیه رفتیم زمین افتضاح بود و آماده نشده بود و بازی کنسل شد. قرار بود که این موضوع به کمیته انضباطی فرستاده شود اما اصلاً بررسی نشد.

تیم آینده‌سازان میهن نجف‌آباد با قهرمانی در فصل ۹۰-۹۱ لیگ دسته یک فوتبال بانوان به لیگ برتر صعود کرد و در سه فصل گذشته این مسابقات، سه بار به عنوان سومی رسید.

این تیم با وجود مشکلات مالی فراوان و نداشتن اسپانسر، همواره از مدعیان لیگ برتر بود و رقابت نزدیکی با تیم‌های شهرداری بم و ملوان بندرانزلی داشت.
آینده‌سازان میهن فصل جاری لیگ برتر را خیلی خوب آغاز کرد و در نیم‌فصل نخست به قهرمانی رسید اما با ادامه‌دار شدن مشکلات مالی، شرایط نماینده اصفهان سخت‌تر شد. این تیم با شکست در چند هفته گذشته  لیگ برتر، صدرنشینی را از دست داد و به رده چهارم جدول رده‌بندی نزول کرد.
گویا مسئولان این تیم صبح امروز نامه انصراف خود از لیگ برتر را به فدراسیون فوتبال ارسال کرده‌اند و به نظر می‌رسد دیگر تمایلی به ادامه حضور در مسابقات ندارند.
سعید موحدی مدیرعامل آینده‌سازان میهن در گفتگو با ایمنا این خبر را تأیید کرد و باید دید در روزهای آینده چه سرنوشتی در انتظار این تیم لیگ برتری خواهد بود.