خبرگزاری پلیس: فرمانده انتظامی نجف آباد: 3 سارق حرفه ای که پس از سرقت خودرو اقدام به سند نمره و تغییر هویت خودروی شهروندان می کردند، در نجف آباد دستگیر شدند. 

انهدام باند حرفه ای جعل مدارک خودرو در نجف آباد

خبرگزاری پلیس: فرمانده انتظامی نجف آباد: ۳ سارق حرفه ای که پس از سرقت خودرو اقدام به سند نمره و تغییر هویت خودروی شهروندان می کردند، در نجف آباد دستگیر شدند.

سرهنگ محمد حسین باباکلانی با اشاره به پیگیری سرنخ این باند از گزارش سرقت یک پژو پارس به پلیس ۱۱۰ گفت: ماموران پس از انجام یکسری کارهای تخصصی و اقدامات خاص متوجه شدند خودرو در یک منزل مسکونی پارک شده است که هماهنگی های لازم برای ورود به آن منزل انجام شد.

این مقام انتظامی بیان داشت: در بازرسی از منزل ۲ خودرو که سند نمره شده بودند، سواری پارس مسروقه ، ۱۰ جفت پلاک تکه تکه شده خودرو، ۶ دستگاه ecu سواری پژو، مقداری وسایل خودرو، ابزاری که از آنان برای سندنمره کردن استفاده می کردند، ۳ گرم تریاک و ۳ گرم شیره تریاک کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد با اشاره به اینکه این پرونده برای بررسی و روشن شدن دیگر ابعاد آن و سرقت های احتمالی دیگر مفتوح است از شهروندان خواست، حتما خودروی خود را به تجهیزات پیشگیری از سرقت مجهز کنید و از پارک آن در مناطق خلوت و تاریک خودداری کنید و هر موضوع مشکوک را در اسرع وقت به پلیس اطلاع دهید تا اقدامات قانونی لازم انجام شود.

سرهنگ محمد حسین باباکلانی فرمانده انتظامی نجف آباد

سرهنگ محمد حسین باباکلانی فرمانده انتظامی نجف آباد

انهدام باند حرفه ای جعل مدارک خودرو در نجف آباد