فرمانده انتظامی شهرستان برخوار استان اصفهان از دستگیری اعضای باند چهارنفره‌ای که با استفاده از شیوه‌ کش و روزنی اقدام به سرقت از طلافروشی‌های چندین شهر کشور کرده بودند خبرداد. به گزارش ایسنا، سرهنگ ناصر بیگلری اظهار داشت: آبان ماه سال جاری گزارش یک مورد سرقت از طلافروشی با شیوه کش و روزنی توسط یک […]

فرمانده انتظامی شهرستان برخوار استان اصفهان از دستگیری اعضای باند چهارنفره‌ای که با استفاده از شیوه‌ کش و روزنی اقدام به سرقت از طلافروشی‌های چندین شهر کشور کرده بودند خبرداد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ ناصر بیگلری اظهار داشت: آبان ماه سال جاری گزارش یک مورد سرقت از طلافروشی با شیوه کش و روزنی توسط یک باند چهارنفره شامل دو مرد و دو زن به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ شهرستان ارائه شد.

وی گفت: پس از این گزارش بلافاصله ماموران در محل حاضر و با استفاده از دوربین‌های مداربسته و دریافت اطلاعات لازم از مالباخته تصاویر و مشخصات ظاهری سارقان را به دست آورده و تحقیقات خود را برای شناسایی و دستگیری آنان آغاز کردند. بیگلری تصریح کرد: سرانجام پس از دوماه کار شبانه‌روزی و اقدامات ویژه پلیسی و وقوع سرقتی دیگر توسط این باند در یکی از طلافروشی‌های سطح شهر مأموران موفق شدند در عملیاتی سرکرده این باند را شناسایی و دستگیر کنند و سه متهم دیگر که با یک دستگاه خودروی سواری تیبا از صحنه گریخته بودند را با همکاری ماموران انتظامی شهرستان نجف آباد و کمتر از دو ساعت دستگیر و به یگان انتظامی منتقل کنند. وی با بیان اینکه متهمان دارای ۲۰ فقره سابقه سرقت و محکومیت زندان بودند، گفت: سارقان در تحقیقات صورت گرفته به بیش از ۲۵ فقره سرقت از طلافروشی‌ها با شیوه کش و روزنی در شهرهای تهران، اصفهان، شیراز، کرج ، قم و اراک اعتراف کردند. فرمانده انتظامی شهرستان برخوار استان اصفهان در خصوص نحوه سرقت گفت: متهمان به اتفاق یکدیگر وارد مغازه طلافروشی شده و جهت انتخاب و خرید طلا از فروشنده تقاضای سینی انگشتر طلا را می‌کردند و هنگامی که فروشنده سینی طلا را در اختیارشان می‌گذاشت دو متهم مرد پرونده با فروشنده مشغول حرف زدن می‌شدند و در یک لحظه متهمان زن اقدام به جابجا کردن سینی طلاهای بدل بجای اصل کرده و به سرعت هر چهار نفر از مغازه خارج شده و از صحنه متواری می‌شدند.