نجف آباد نیوز

بازار نجف آباد، فردا باز است

3

بازار نجف آباد، فردا باز است

به دنبال اعلام تعطیلی تهران در روز دوشنبه 16 دی ماه به مناسبت برگزاری مراسم تاریخی تشییع پیکر سردار شهید قاسم سلیمانی، برخی شهرها نیز به صورت خودجوش اعلام کرده اند که بازار را فردا تعطیل خواهند کرد.

این موضوع بازار نجف آباد را هم تحت شعاع قرار داده و برخی کسبه از احتمال تعطیلی بازار نجف آباد در روز دوشنبه گفته اند ولی یکی از اعضای شورای اسلامی بازار و یکی از مسئولان حوزه تبلیغات شهرستان در گفت و گو با خبرنگار ما اعلام کردند که هیچ گونه ابلاغ رسمی یا برنامه مردمی در این خصوص انجام نگرفته و دلیلی برای تعطیلی بازار وجود ندارد.

یکی از مسئولان معتقد است: چون مراسم خاصی در این روز پیش بینی نشده، دلیلی هم برای تعطیلی بازار وجود ندارد.

بازار نجف آباد بازار نجف آباد، فردا باز است بازار نجف آباد، فردا باز است
بازار نجف آباد

بازار نجف آباد، فردا باز است

3 Comments
 1. شهروند says

  این دیگه چه بازاریه؟!

  جامعه انجمن‌های اسلامی اصناف و بازار ، اتاق اصناف ایران و همچنین سازمان بسیج اصناف کشور در اطلاعیه ای اعلام کردند که به مناسبت شهادت سردار رشید اسلام سپهبد شهید قاسم سلیمانی و همزمان شهیدش، بازار تهران و بازارهای سراسر کشور در روز دوشنبه (16 دی ماه ) تعطیل است. با این وجود، برخی اعضای شورای بازار نجف آباد و مسئولان مرتبط در موضوع تبلیغات شهرستان اعلام کردند که اعلام مشخصی در خصوص تعطیلی بازار وجود ندارد.

  تنها چند دقیقه بعد از انتشار این خبر در شب گذشته، یکی از شهروندان در تماسی تلفنی انتقادات تندی نسبت به این خبر و عملکرد بازار نجف آباد در روزهای اخیر داشت که در نهایت قرار شد خود ایشان مطلبی را تهیه و برایمان بفرستند ولی تا این لحظه چیزی به دست ما نرسیده است. در ادامه خلاصه ای از صحبت های این شهروند، را به قلم خودمان می آوریم:

  این چه خبریه که شما کار کردید؟ یعنی چه که بازار تعطیل نیست! مگه ما از بقیه شهرها که بعضی شون سه روزه بازار را تعطیل کرده اند، کمتریم؟!

  شهری که سرداری مثل شهید احمد کاظمی داره، باید این جوری باشه! با این همه شهید که دادیم، چرا بازار ما حتی به یک روز تعطیلی راضی نمیشه!

  ما به مرحوم منتظری احترام می گذاریم ولی چرا فقط باید سوم محرم، بازار را تعطیل کرد!

  روز شنبه که در مسجد جامع مراسم بود، دخترای دانشجوی غیر بومی که از دانشگاه های شهر به مسجد آمده بودند، تعجب می کردند که چرا بازارتان تعطیل نیست! دخترهایی که به زور یک شال به سر داشتند و شاید گروه خون شان به این چیزها هم نمی خورد!

  من که شخصا دیگه دلم نمی خواد از این بازار خرید کنم.

 2. رنجبر says

  سلام. متاسفانه بازار ما به دنیاپرستی روی آورده است و نمی دانند همین آرامشی که بابت فروش اجناسشان دارند از امنیتی است که این بزرگان در کشور ایجاد کرده اند.

  من به نوبه خودم جماعتی مثل بازاری نجف آبادی ندیده ام که حتی بعد از ظهر های روز عاشورا هم باز می کنند و از دنیایشان نمیگذرند …
  دنیا پرستی تا کی …

  کمی احترام به شهید و شهدا و امنیت و آخرتمان قائل شویم.

 3. آرام says

  «سلام روزتون بخیر .ناراحتی خود را از مردم شهرم نجف آباد اینطور بیان می کنم نتیجه تعطیل نکردن بازار برای مال اندوزی دنیا از دست رفتن آخرت رو به دنبال دارد. اینقدر مدیون شهید قاسم سلیمانی هستیم که خود جوش اقدام کنیم نه با گوش زد. این برای یک شهرستان شهید پرور بسیار زشت است چه بسا شهدای نجف آباد از این کار دلشان به درد میاد.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.