بازسازی منزل مادر شهید با همدلی و هم زبانی مسئولین شهر
بازسازی منزل مادر شهید با همدلی و هم زبانی مسئولین شهر

منزل مخروبه مادر شهید فتحعلی در حال ساخت وساز است و در چند روز آینده به اتمام خواهد رسید و آن مادر بزرگوار انشاالله در آن ساکن خواهد شد. در این مدت طولانی و سختی که سپری شده هیچ چیز بیشتر از چهره آن مادر بزرگوار دل جوانان گمنام این شهر را به درد نیاورد. […]

منزل مخروبه مادر شهید فتحعلی در حال ساخت وساز است و در چند روز آینده به اتمام خواهد رسید و آن مادر بزرگوار انشاالله در آن ساکن خواهد شد.

در این مدت طولانی و سختی که سپری شده هیچ چیز بیشتر از چهره آن مادر بزرگوار دل جوانان گمنام این شهر را به درد نیاورد.

آنها از اینکه مادرشان در غم و غربت بی کسی اینچنین گرفتار امده بود رنج میبرند و رنج خواهند برد .

مادر شهید داده ای که سالیان سال است  ، کسی سراغی از او نگرفته است و همین باعث شده بود ، سقف منزل ان مادر عزیز و محل تولد آن شهید بزرگوار ، شکاف بردارد ، آنهم به اندازه غیرت ما جوانانی که از دیدن زندگی مادر شهید مان  زنده بودیم  .

سلام خدا ، بران دهیاری که با همه کمبودها و با همه نداشتنها ، دلی به اندازه اقیانوس بیکران محبت و ایثار وفداکاری دارد و دراین راه تلاش بسیار نمود.

و اگر او نبود آن قلب مهربان و اگر نبود ایثار بی بدلیش ، هرگز سقفی برای آن مادر ایجاد نمیگردید.

و اما

جا دارد تشکر کنم از ریاست محترم ادارات شهرستان

تشکر میکنم از  فرماندار ، بخشدار مرکزی ، ریس بنیاد شهید ، ریس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ،فرمانده سپاه ،سردار فرمانده سپاه استان ، وهمه عزیزانی که شنیدند و خبر دارشدند ، اما فقط وفقط به تاسفی و اندوهی اکتفا کردند

مردم و مسئولین شهر

کار احداث منزل مادر شهید به اتمام رسید

انهم با وام ده ملیونی بنیاد شهید و پس از طی مراحل اداری و سپری شدن زمانی به اندازه تاریخ پرفراز و نشیب اسلام عزیز

منبع خبر :  محمد – ه

توضیح:لازم به ذکر است که این مطلب چندی قبل نیز برای ما جهت انعکاس ارسال شده بود ولی به دلیل وجود برخی موارد متناقض در آن امکان نشر آن پیدا نشد و در شرایط فعلی نیز تنها با ذکر نام ارسال کننده آن قابل انتشار خواهد بود.