بازگشت تربیت بدنی به دانشگاه شهید آیت+ تصاویر یک بازدید

دسته: اجتماعی , علوم و فن آوری , گزارش تصویری
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۲۳ مرداد ۱۳۹۷
بازگشت تربیت بدنی به دانشگاه شهید آیت+ تصاویر یک بازدید بازگشت تربیت بدنی به دانشگاه شهید آیت+ تصاویر یک بازدید                                  7 155x105

پیش از ظهر دیروز مشاور رییس دانشگاه فرهنگیان کشور با همراهی تعدادی از مدیران استان و شهرستان، از امکانات مختلف دانشگاه فرهنگیان شهید آیت نجف آباد بازدید کردند تا بازگشت رشته تربیت بدنی به این مجموعه با سابقه در دستور کار قرار گیرد.

سالن چند منظوره ی ورزشی فرهنگ، زمین چمن، سالن کشتی، سالن ژیمناستیک امام علی (ع)، سالن تنیس، زمین آماده سازی شده برای فوتبال ساحلی، آشپزخانه و سلف سرویس، ساختمان آموزش، سالن آمفی تئاتر و سراهای دانشجویان از جمله اماکن بازدید شده بودند.

در ادامه نیز مسئولان حاضر با همراهی طباطبایی رییس اداره ورزش و جوانان از امکانات مجموعه ورزشی آزادی در کنار دانشگاه فرهنگیان بازدید کرده و در جریان آخرین افتخارات و پتانسیل های انسانی شهرستان در عرصه ورزش قرار گرفتند.

در این مجموعه امکاناتی مانند استخر و سونا، سالن تیراندازی با تپانچه و کمان، سالن سرپوشیده و زمین چمن امکان ارائه خدمات به شهروندان و دانشجویان رشته تربیت بدنی را دارد.

در جلسه تشکیل شده پس از این بازدید هم که با حضور رییس، جمعی از اساتید و پرسنل دانشگاه فرهنگیان و ابراهیم مدیر آموزش وپرورش شهرستان همراه بود، مسئولان از حذف نسنجیده رشته تربیت بدنی از این دانشگاه مهم با وجود تمامی قابلیت ها و امکانات انتقاد کرده و خواستار تجدید نظر هر چه سریعتر در این خصوص شدند.

مشاور رییس دانشگاه فرهنگیان کشور نیز در پایان این جلسه با اشاره به تاکیدات خاص مقام معظم رهبری در خصوص تقویت دانشگاه فرهنگیان گفت: تلاش داریم رشته هایی مانند تربیت بدنی را به مراکزی بدهیم که دارای امکانات خاص باشند که در خصوص مرکز شهید آیت نجف آباد، چنین قابلیت هایی در سطح بالا وجود دارد. البته پیگیری های نماینده مردم در مجلس برای بازگشت رشته تربیت بدنی به این دانشگاه بسیار موثر خواهد بود.

دانشگاه فرهنگیان شهید آیت نجف آباد با حدود هفت هکتار مساحت، بیش از چهل و سه سال سابقه فعالیت دارد و تاکنون نزدیک به ۹ هزار معلم از این مجموعه فارغ التحصیل شده اند. رشته تربیت بدنی این دانشگاه نیز با وجود سابقه بیست ساله و امکانات بسیار زیاد، طی سال های اخیر حذف شده است.

حضور در گلستان شهدای نجف آباد و فاتحه خوانی در جوار مزار شهید حججی، دیگر برنامه مسئولان حاضر در این بازدید را تشکیل می داد. در بخش بازدید از امکانات ورزشی دانشگاه و مجموعه ورزشی آزادی، مسئولان با اسکیت بازان ملی پوش نجف آباد نیز از نزدیک دیدار کردند.


نوشته شده توسط:سخا - 3590 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۱۹
برچسب ها:
دیدگاه ها

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.