فارس: مسئول روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان:با توجه به این‌که ستاد استانی مقابله با کرونا هیچ‌گونه محدودیتی را وضع نکرده، برای مدارس نیز محدودیتی نداریم و تمامی مدارس استان اصفهان از 27 مهر 99 فعالیت عادی خود را ادامه خواهند داد.

بازگشت مدارس نجف آباد به روال قبل

فارس: مسئول روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان:با توجه به این‌که ستاد استانی مقابله با کرونا هیچ‌گونه محدودیتی را وضع نکرده، برای مدارس نیز محدودیتی نداریم و تمامی مدارس استان اصفهان از ۲۷ مهر ۹۹ فعالیت عادی خود را ادامه خواهند داد.

حضور معلمان نیز طبق روال قبل از محدودیت‌ها خواهد بود، مدارس باز هستند و معلمان در صورت حضور دانش‌آموز در کلاس حاضر خواهند بود.

غلامی، سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا در اصفهان نیز از تشدید نظارت های بهداشتی هم زمان را رفع محدودیت های مراکز پر خطر سخن گفته و اضافه کرده:فعالیت باشگاه های ورزشی استان اصفهان نیز با رعایت همه شیوه نامه های بهداشتی و با ظرفیت ۵۰ درصد دوباره آغاز خواهد شد.

المان های بازگشایی مدارس و دفاع مقدس شهرداری نجف آباد بازگشت مدارس نجف آباد به روال قبل بازگشت مدارس نجف آباد به روال قبل 1600156195 J4bI7 300x200

 

بازگشت مدارس نجف آباد به روال قبل