شاید هم رئیس جمهور می‌خواهد کاسه صبر مردم لبریز شود و در زمان انتخاب شدن بایدن باز هم قیمت دلار و اجناس را بطور تصنعی پایین آورده و شاید هم این بازی کاهش موقت قیمت ها را تا انتخابات ۱۴۰۰ ادامه دهد.

بازی سیاسی رییس جمهور با قیمت ها

 کانال اطلاع رسانی ابوالفضل ابوترابی، ضمن انتشار توییت اخیر نماینده نجف آباد، تیران و کرون در مجلس نوشته:شاید هم رئیس جمهور می‌خواهد کاسه صبر مردم لبریز شود و در زمان انتخاب شدن بایدن باز هم قیمت دلار و اجناس را بطور تصنعی پایین آورده و شاید هم این بازی کاهش موقت قیمت ها را تا انتخابات ۱۴۰۰ ادامه دهد.

در ادامه این مطلب آمده: درحالی که رهبری چند بار مستقیما تذکر به ترخیص کالاهای گمرک که یکی پس از دیگری درحال فاسد شدن هستند داده‌اند و در جلسه مشترک وزیر کشاورزی و وزیر صمت تصمیم بر این شد که اجناس وارد بازار شوند باز هم رئیس جمهور مخالفت کرده‌اند! این سیستم باعث بوجود آمدن سلطان های پیاز، روغن، برنج و…. می‌شود.

در بخش دیگری از این مطلب می خوانید: درحالی که مجلس طرح کپن (کالا برگ) الکترونیک را داده و در ازای آن فرد نیازمند فقط اقلام اساسی معیشتی دریافت می‌کند و پولی در اختیار ندارد که باعث تورم شود دولت باز هم به بهانه ایجاد تورم مخالف کرده است.

این مطلب، این گونه پایان می یابد: در این میان بارها دیده ایم که اگر مجلس و دیوان محاسبات وارد عمل شوند یا قوه قضائیه اقدامی انجام دهند با موضوعات حاشیه ای و بازی رسانه‌های خارجی و بعضاً داخلی جوری افکار خود را القا می‌کنند که حتی بعضا افراد انقلابی را هم گمراه می‌کنند.

توییت ابوالفضل ابوترابی در مورد گرانی ها

توییت ابوالفضل ابوترابی در مورد گرانی ها

کانال ابوالفضل ابوترابی در ایتا

کانال ابوالفضل ابوترابی در ایتا

بازی سیاسی رییس جمهور با قیمت ها