باند بزرگ سارقان منزل در اصفهان متلاشی شد
باند بزرگ سارقان منزل در اصفهان متلاشی شد

به گزارش خبرگزاری صداوسیما رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان امروز گفت: این باند ۸ نفره در شهرهای اصفهان ، نجف آباد و برخوار به ۵۰ فقره سرقت منزل مسکونی اعتراف کرده اند. سرهنگ خسروی  ارزش اموال مسروقه را بیش از یک میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: در این خصوص علاوه بر توقیف سه دستگاه […]

به گزارش خبرگزاری صداوسیما رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان امروز گفت: این باند ۸ نفره در شهرهای اصفهان ، نجف آباد و برخوار به ۵۰ فقره سرقت منزل مسکونی اعتراف کرده اند. سرهنگ خسروی  ارزش اموال مسروقه را بیش از یک میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: در این خصوص علاوه بر توقیف سه دستگاه خودروی سواری مقداری طلا ، چند دستگاه  تبلت و لپ تاب کشف و ضبط شد. وی گفت: پرونده سارقان برای رسیدگی بیشتر به مراجع قضایی تحویل داده شده است.

سرهنگ خسروی در تشریح جزئیات این خبر گفت:به دنبال شکایت یکی از شهروندان مبنی بر سرقت از منزل وی ، بررسی موضوع در دستورکار ماموران پلیس آگاهی استان اصفهان قرار گرفت.

وی با بیان اینکه کارآگاهان تحقیقات خود را دراین زمینه آغاز کردند، گفت: آنان با انجام یک سری اقدامات پلیسی رد پای دو سارق را در این سرقت شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی آنان را دستگیر و به مقر پلیس منتقل کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان با اشاره انجام تحقیق و بازجویی از دو متهم دستگیر شده، گفت: متهمان در تحقیقات به عمل آمده به همکاری با سه سارق دیگر و دو مالخر اعتراف کردند که آنان نیز در عملیات‌هایی پلیسی دستگیر شده و تحت بازجویی قرار گرفتند.

وی با بیان اینکه از متهمان دستگیر شده سه دستگاه خودرو که متهمان از آنها در سرقت هایشان استفاده می کردند نیز توقیف شد، ادامه داد: در اعترافات به عمل آمده از متهمان دستگیرشده آنان به بیش از ۵۰ فقره سرقت از منازل اعتراف کردند.

خسروی اضافه کرد: همچنین در بازرسی از مخفیگاه سارقان تعدادی از اموال مسروقه شامل طلاجات، ال سی دی ، لپ تاپ وغیره نیز کشف و ضبط شد.

وی با بیان این مطلب که ارزش اموال مسروقه بیش از یک میلیارد ریال بوده است،افزود: تاکنون حدود ۳۵ نفر از مالباختگان مورد شناسائی قرار گرفتند و تحقیقات برای شناسایی دیگر مالباختگان ادامه دارد.

رئیس پلیس آگاهی استان خاطر نشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم به دادسرا تحویل داده شدند.