باز آخر سال بی تحصیلی که همگی شاهد تعطیلی مدارس در کشور و خرید شارژ های زود بپایان رسیده چند گیگا بایتی برای حضور و غیاب بچه و امتحانات فضای مجازی و عدم کسب کار از اسفند ماه تاکنون.

برای این مردم یه کاری بکنند

کانال تلگرامی «نجف آباد شهر علم، ایمان و ایثار» نظر انعکاس یافته یکی از شهروندان در فضای مجازی را این گونه بازنشر کرده:باز آخر سال بی تحصیلی که همگی شاهد
تعطیلی مدارس در کشور و خرید شارژ های زود بپایان رسیده چند گیگا بایتی برای حضور و غیاب بچه و امتحانات فضای مجازی و عدم کسب کار از اسفند ماه تاکنون.

حال جهت دریافت کارنامه و ثبت نام پایه بالاتر اولا برای کارنامه مبلغی برای که مدارس از پرداخت آب و برق و حامل های انرژی معاف و در این مدت تعطیلی پرداختی هم نداشته اند پرداخت نمائیم و برای ثبت نام مبلغی از هم اکنون برای سال جدیدی که هنوز باز بودن یا نبودن مدارس مشخص نیست، بالاجبار باید پرداخت شود.

والا نمیدانم باید چقدر فرزندان و ما والدین خجالت در برابر گنده گوی های مدیران و پرسنل آموزش و پرورش را بکشند و اون آقای مسئولی که در صدا و سیما به عینه اعلام میدارد مبلغ ۳۰%به ثبت نام مدارس غیره انتفاعی اضافه شده است مستمسکی برای مدیران دولتی شده که در صورتی که پرداخت نکنید باید به غیر انتفاعی بروید و مبلغ ۱۲ میلیون پرداخت کنید.

والا اگر این مردم داشتند مثل آقای … مدرسه غیر انتفاعی که هیچ، حتی برای بچه هاشون معلم مدیر و کلاس خصوصی که بیاند و در رختخواب بهشون درس بدهند. آیا در شرایط کنونی دولت کمکی به اقشار کرده؟ پول آب و برق و غیره بخشیده و یا با پیامک ها اخطار داده و اقدام به قطع نموده یا اقساط معوقه که بدلیل عدم کارکرد کسبه و غیره را داشته و روز شمار دریافت با سود و دیر کرد ۳۰%.

خدا سر شاهد است که خیلی ها را سراغ دارم که درد دل میکنند وضعیت خوبی ندارند. زنان تک فرزند مطلقه خود اشتغال، کارگر، زنان و مردانی که در کارگاهها هر دو مشغول و برای تامین زندگی تلاش میکنند که فرزندشان در مدرسه با سفارش های مدیران که از فلان جا باید مقنعه چه رنگی، روپوش فلان و لباس ورزشی بمان رنگ را باید بگیرند و در صورت اینکه لباس ورزشی اون رنگ نباشه، میگند هیت مدیره و اولیاء مربیان تصویب کرده.

تو را به خدا یکی برای این مردم یه کاری بکنند. انگار از اخر آلزمان هم گذشته. کو دیگر انسانیت.کو دین و دیانت؟! کو آن روزی که جوانان درس و تحصیل را رها و به دفاع رفتند. کجاست اون ایثار ها؟! که همگان فقط به فکر منافع افتاده اند!
علی برکت الله…

تعطیلی مدارس برای این مردم یه کاری بکنند برای این مردم یه کاری بکنند             300x200

تعطیلی مدارس

برای این مردم یه کاری بکنند