برجام شش سال اقتصاد و تولید را معطل کرد/ مذاکره یعنی رکود

دسته: اجتماعی , اقتصادی
یک دیدگاه
شنبه - ۹ شهریور ۱۳۹۸
برجام شش سال اقتصاد و تولید را معطل کرد/ مذاکره یعنی رکود برجام برجام شش سال اقتصاد و تولید را معطل کرد/ مذاکره یعنی رکود

این صحبت‌ها دوباره آدرس غلط دادن به مردم است. آزموده را بار دیگر آزمودن خطای بزرگی است و لذا ما یک بار مسیر مذاکره را رفتیم و ۶ سال مردم، اقتصاد و تولید را معطل و فرصت‌سوزی کردیم و برجام هیچ خروجی نداشت.

برجام شش سال اقتصاد و تولید را معطل کرد/ مذاکره یعنی رکود

آنا: ابوالفضل ابوترابی با اشاره به صحبت‌های روحانی در همایش ارائه دستاوردهای دولت در توسعه زیرساخت‌های روستایی مبنی بر اینکه «اگر بدانم به یک جلسه‌ای بروم و با کسی ملاقات کنم که کشور من آباد و مشکلات مردم حل می‌شود دریغ نخواهم کرد!» اظهار کرد: این صحبت‌ها دوباره آدرس غلط دادن به مردم است. آزموده را بار دیگر آزمودن خطای بزرگی است و لذا ما یک بار مسیر مذاکره را رفتیم و ۶ سال مردم، اقتصاد و تولید را معطل و فرصت‌سوزی کردیم و برجام هیچ خروجی نداشت.

وی افزود: این حرف‌ها جامعه را شرطی می‌کند و به سمت رکود سوق می‌دهد، تولیدکنندگان کشور تازه دارند مسیر دور زدن تحریم و صادرات به کشورهای همسایه را پیدا می‌کنند چرا باید با این حرف‌ها جامعه را به انفعال کشاند؟

عضو کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: سال گذشته که قیمت دلار ۱۹ هزار تومان شد با توان داخلی و مدیریت آن را تقلیل دادیم و به ۱۱ هزار و ۵۰۰ رساندیم، اکنون که مسیر درست را می‌رویم و بحمدالله نتیجه هم داده، اشتباه است که با حرف‌های حاشیه‌ای و آدرس غلط دادن دوباره فضای کشور را شرطی کنیم و مردم را به لحاظ روانی معطل نگه داریم که ببینند نتیجه این صحبت‌ها چه می‌شود!

نماینده مردم نجف‌آباد، تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دولت یازدهم وقتش به برجام تلف شد و کاری هم نکرد، گفت: نگاه به غرب و دست دشمن، تفکر اشتباهی است و باید اصلاح شود.

وی اضافه کرد: باید نگاهمان به داخل و تولید باشد. چنین بحث‌هایی برای این مطرح می‌شود که دولت در ساماندهی اقتصاد ناکام مانده و دستاوردی ندارد، بنابراین با این بیانات به قول معروف قاشق خالی در دهان مردم می‌گذارد.

ابوترابی خاطرنشان کرد: دولت یک بار در برجام قاشق خالی دهان مردم گذاشت و نتیجه آن مشخص معلوم شد، چرا برای بار دوم می‌خواهد چنین کاری کند؟

اینستکس برجام برجام شش سال اقتصاد و تولید را معطل کرد/ مذاکره یعنی رکود                 3 300x201

ابوالفضل ابوترابی

نجف آباد نیوز


نوشته شده توسط:سخا - 3682 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس سه شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۸:۳۴ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

و آقای ابوترابی عزیز شما هم ۸ ساله که توسعه و پیشرفت نجف آباد را معطل گذاشته اید!

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.