برپایی چهار شب زمزمه معرفت فاطمی در جامعه القرآن نجف آباد
برپایی چهار شب زمزمه معرفت فاطمی در جامعه القرآن نجف آباد

ویژه برنامه های هیات محبان اهل البیت جامعه القرآن نجف آباد که از دیشب با سخنرانی حجت الاسلام ذبیح اله شاهسون و مرثیه سرایی حسین ملک زاده به مناسبت ایام شهادت حضرت فاطمه شروع شده تا جمعه همین هفته هر شب از ساعت نوزده تا بیست و یک ادامه خواهد داشت. در این برنامه که […]

ویژه برنامه های هیات محبان اهل البیت جامعه القرآن نجف آباد که از دیشب با سخنرانی حجت الاسلام ذبیح اله شاهسون و مرثیه سرایی حسین ملک زاده به مناسبت ایام شهادت حضرت فاطمه شروع شده تا جمعه همین هفته هر شب از ساعت نوزده تا بیست و یک ادامه خواهد داشت.
در این برنامه که با عنوان “چهار شب زمزمه معرفت فاطمی” برگزار خواهد شد علاقه مندان می توانند جهت استفاده از برنامه های پیش بینی شده به نشانی خیابان شیخ بهایی جنوبی،حد فاصل خیابان گلبهار و دلگشا مراجعه کنند.
پخت سمنو به روش سنتی و به نذر ظهور و سلامتی حضرت مهدی و نزول رحمت های الهی برنامه پایانی این مراسم را تشکیل می دهد که روز جمعه در محل جامعه القرآن نجف آباد برگزار خواهد شد.
لازم به ذکر است که در روز پایانی امسال نیز پانزده دیگ سمنو همانند هشت سال گذشته توسط خیرین و مردم نجف آباد در محل گلزار شهدای این شهر آماده خواهد شد که توزیع آن نیز از اولین ساعات صبح روز اول فرودین ماه انجام خواهد گرفت.