عضو کمیسیون حقوقی قضایی مجلس با تاکید بر لزوم حضور مردم در انتخابات آتی، گفت: حماسه سیاسی که مقام معظم رهبری در نظر دارند باید با حضور پرشور مردم در ۲۴ خرداد و پای صندوق‌های رأی تحقق یابد چراکه این مهم بیانگر حمایت مردم از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب و نظام جمهوری اسلامی است. به […]

عضو کمیسیون حقوقی قضایی مجلس با تاکید بر لزوم حضور مردم در انتخابات آتی، گفت: حماسه سیاسی که مقام معظم رهبری در نظر دارند باید با حضور پرشور مردم در ۲۴ خرداد و پای صندوق‌های رأی تحقق یابد چراکه این مهم بیانگر حمایت مردم از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب و نظام جمهوری اسلامی است.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ ابوالفضل ابوترابی با اشاره به حضور حداکثری مردم در انتخابات و خلق “حماسه سیاسی”،  گفت: انتخابات پیش‌رو باید به گونه‌ای برگزار شود که شعر “حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی” و هرآنچه که مد نظر مقام معظم رهبری است با مشارکت مردم خلق شود.
وی در ادامه افزود: حماسه سیاسی که مقام معظم رهبری در نظر دارند باید با حضور پرشور مردم در ۲۴ خرداد و پای صندوق‌های رأی تحقق یابد چراکه این مهم بیانگر حمایت مردم از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب و نظام جمهوری اسلامی است.
نماینده مردم نجف‌آباد، تیران و کرون تصریح کرد: حضور در پای صندوق‌های رأی بیانگر احساس تکلیف آحاد جامعه بوده و مشارکت در انتخابات تداوم حرکت راه امام و شهدا است لذا هر چه این انتخابات با شکوه  بیشتر برگزار شود، کشورمان در برابر خطرات و توطئه دشمنان مقاوم و محکم تر ایستادگی خواهد کرد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، عضو کمیسیون حقوقی قضایی مجلس در پایان خاطر نشان کرد: گزارشات و آمار جهانی بیانگر این مهم است که حضور و مشارکت مردم ایران در انتخابات از میانگین استانداردها بالاتر است بنابراین با توجه به اینکه دو انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر روستا قرار است در ۲۴ خرداد برگزار شود، به نظر می‌رسد حضور مردم بیش از پیش پر رنگ خواهد بود./