برگزاری جشن فارغ‌التحصیلی دانشجویان دانشگاه آزاد نجف‌آباد
برگزاری جشن فارغ‌التحصیلی دانشجویان دانشگاه آزاد نجف‌آباد

جشن دانش‌آموختگی بیش از ۱۱۰ نفر از دانش آموختگان رشته مهندسی صنایع دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد با حضور جمعی از مسئولان دانشگاه، اساتید، دانشجویان و خانواده‌ فارغ‌التحصیلان این دانشگاه برگزار شد. سلیمانی؛ معاون فرهنگی ـ دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد در ابتدای این مراسم ضمن تبریک به دانش آموختگان و خانواده­‌های آنان گفت: امیدوارم […]

جشن دانش‌آموختگی بیش از ۱۱۰ نفر از دانش آموختگان رشته مهندسی صنایع دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد با حضور جمعی از مسئولان دانشگاه، اساتید، دانشجویان و خانواده‌ فارغ‌التحصیلان این دانشگاه برگزار شد.

سلیمانی؛ معاون فرهنگی ـ دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد در ابتدای این مراسم ضمن تبریک به دانش آموختگان و خانواده­‌های آنان گفت: امیدوارم دانشجویان از وجود اساتید مجرب و با تجربه، امکانات و تجهیزات بسیار خوب واحد بهره کافی را برده و برای ورود به عرصه‌‌های آینده آمادگی لازم را کسب کرده باشند.

وی با اشاره به تاریخچه دانشگاه آزاد اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان با داشتن یک‌میلیون و ۷۰۰ هزار دانشجو و حدود ۵ میلیون نفر فارغ‌التحصیل در رشته‌های پزشکی، فنی و مهندسی و علوم انسانی سرآمد آموزش عالی در بخش غیردولتی است.

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد خاطر نشان کرد: واحد نجف‌آباد با توجه به شاخص‌های ۱۵گانه علمی – پژوهشی در بین ۱۰ دانشگاه آزاد برتر کشور قرار داشته و توانسته است با تکیه بر جایگاه ممتاز خود نقش ارزنده‌ای را در آموزش عالی کشور ایفا کند.

وی ضمن اشاره به امکانات خوب واحد نجف‌آباد اظهار داشت: انتظار ما از دانش­ آموختگان واحد نجف‌آباد این است که بر اساس دانش و مهارت‌های کسب شده در دانشگاه، نقش مؤثری در کارآفرینی و ارتباط با صنعت و علوم کاربردی داشته باشند.

همچنین این مراسم با برنامه‌های شاد و متنوع ادامه یافت و در پایان با اهدای لوح سپاس و تندیس، از دانش ­‌آموختگان تقدیر به عمل آمد.

منبع:فارس