مراسم تقدیر از دانش آموزان برگزیده در مسابقات قرآن و عترت استان(از متن تا حاشیه…!)
مراسم تقدیر از دانش آموزان برگزیده در مسابقات قرآن و عترت استان(از متن تا حاشیه…!)

مراسم تقدیر از دانش آموزان برگزیده نجف آبادی در مسابقات قرآن و عترت استان،در سالن اجتماعات بنیاد فرهنگی حضرت امام خامنه ای برگزار شد. در این مراسم که با حضور جمعی از مسئولین شهری از جمله حسناتی امام جمعه و محمودی فرماندار نجف آباد برگزار گشت،ابتدا اعضاء گروه تواشیح جامعه القرآن شهرستان نجف آباد به […]

مراسم تقدیر از دانش آموزان برگزیده نجف آبادی در مسابقات قرآن و عترت استان،در سالن اجتماعات بنیاد فرهنگی حضرت امام خامنه ای برگزار شد.

در این مراسم که با حضور جمعی از مسئولین شهری از جمله حسناتی امام جمعه و محمودی فرماندار نجف آباد برگزار گشت،ابتدا اعضاء گروه تواشیح جامعه القرآن شهرستان نجف آباد به اجرای برنامه پرداختند و سپس دانش آموز نخبه،حسین مهدیه،از دانش آموزان سال چهارم دبیرستان علوم و معارف اسلامی صدرا نجف آباد که در مسابقات استانی صحیفه سجادیه و شعر سرایی مقام اول را کسب کرده بود به بیان قسمتی از زندگانی حضرت امام سجاد (ع) پرداخت.

در ادامه برنامه،حسناتی امام جمعه نجف آباد ضمن بیان مطالبی پیرامون تربیت اسلامی دانش آموزان،قرآن را بالا ترین هدیه از سوی خداوند خواند که تا همیشه برای بشر ماندگار است.

پس از پایان سخنان حجت الاسلام و المسلمین حسناتی،مراسم تقدیر از از دانش آموزان نمونه انجام شد که در این قسمت از برنامه،به غیر از فرماندار و امام جمعه نجف آباد،مهدی ابراهیم ریاست آموزش و پرورش نجف آباد به همراه جمعی از معاونین و کارشناسان اداره آموزش و پرورش برای اهدای لوح تقدیر به دانش آموزان و خانواده های آنها به روی جایگاه آمدند و با اهدا هدایا و لوح تقدیر از دانش آموزان و خانواده آنها تجلیل و تقدیر به عمل آوردند.
لازم به ذکر است که شهرستان نجف آباد با کسب بیش از بیست عنوان در مسابقات معارف اسلامی و قرآن و عترت استان اصفهان،بالاتر از شهرستان کاشان رتبه اول را از این حیث به دست آورد.

همچنین،حسین مهدیه دانش آموز سال چهارم این دبیرستان با کسب عناوین اول استان در دو رشته صحیفه سجادیه و شعر سرایی،افتخاراتی کم نظیر را از خود به جای گذاشت و به مرحله کشوری این دو رشته راه یافت.

در پایان ما نیز از تمام تلاشگران عرصه امور تربیتی در اداره آموزش و پرورش و مدارس شهرمان تشکر می کنیم،اما نکته ای که هنوز در برگزاری این برنامه مبهم می دانیم،حضور یکی از مسئولین اسبق آموزش و پرورش و مسئول کنونی یکی از موسسات قرآنی شهرمان است که به اعتقاد برخی از افراد(به خصوص تعدادی از فرهنگیان)با پوششی از برنامه های دینی اهداف جناحی خود را اجرا می کنند و سوابق نه چندان درخشان ایشان و مجموعه تحت امرشان بر مردم و فرهنگیان با بصیرت شهرمان پوشیده نیست؛جالب اینجاست که از ایشان هنگام اهدا جوایز نیز دعوت به عمل می آید تا بر روی جایگاه حضور پیدا کند!البته مجموعه تحت امر این شخص قبل از آغاز ریاست مدیر فعلی اداره آموزش و پرورش(در دوره قبلی مدیریت آموزش و پرورش)،مسابقه ای به عنوان «…» را برگزار کرد،مسابقه ای که به عقیده برخی افراد باعث به وجود آمدن عرصه ای برای اجرای تفکرات جناحی این مجموعه در پشت پرده امور تربیتی آموزش و پرورش نجف آباد شد،مسابقه ای که با وجود انتقاداتی نسبت به محتوای آن امسال نیز بدون هیچ مشکلی برگزار شد.

ما بازهم به این مسئله اشاره می کنیم که در مورد هر جناح و باند بازی بزرگ و کوچک،چه در آموزش و پرورش و چه در هر نهاد دیگری در ابعاد بزرگ و کوچک آن،به عنوان رسالت خبرنگاری خود برای مردم روشنگری خواهیم کرد…

به هر حال از آموزش و پرورش شهرمان تشکر به عمل می آوریم که متن خبر های این پایگاه خبری را بی حاشیه نمی گذارند!!!