محمد امیری، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد درخصوص این مسابقات گفت: در این رقابت ها ۳۱ تیم از دانشگاه های سراسر کشور به مدت ۲۲ روز با یک دیگر به رقابت می پردازند. امیری افزود: دراین دوره از مسابقات برای اولین بار در ۳ دسته برگزار می شود که مسابقات دسته اول از […]

محمد امیری، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد درخصوص این مسابقات گفت: در این رقابت ها ۳۱ تیم از دانشگاه های سراسر کشور به مدت ۲۲ روز با یک دیگر به رقابت می پردازند.
امیری افزود: دراین دوره از مسابقات برای اولین بار در ۳ دسته برگزار می شود که مسابقات دسته اول از تارخ ۳/۵/۹۴ الی۸/۵/۹۴، دسته دوم از تاریخ ۱۰/۵/۹۴ الی ۱۶/۵/۹۴ و دسته سوم از تاریخ ۱۸/۵/۹۴ الی ۲۵/۵/۹۴ برگزار می گردد.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد با بیان اینکه ۴۵۰ ورزشکار، مربی و داور از استان‌های مختلف میهمان این واحد دانشگاهی هستند، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد بهترین امکانات و فضاهای ورزشی را در بین واحدهای دانشگاه آزاد در اختیار دارد.
امیری خاطر نشان کرد: ظرفیت بالای این دانشگاه در برگزاری مسابقات ورزشی موجب شده تا در سال های اخیر میزبانی سه دوره المپیاد ورزشی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی و مسابقات و تورنمنت های مختلف را برعهده داشته است.

منبع:ایمنا