برگزیدگان جشنواره قرآنی مدهامتان در نجف آباد معرفی شدند
برگزیدگان جشنواره قرآنی مدهامتان در نجف آباد معرفی شدند

اقبال صالحی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نجف آباد در  گفت: جشنواره قرآنی مدهامتان ویژه اعضای کانون های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان نجف آباد در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه گذشته در این شهرستان برگزار شدد. وی با بیان اینکه کانون مجری این جشنواره در بخش خواهران کانون فرهنگی هنری امام موسی بن […]

اقبال صالحی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نجف آباد در  گفت: جشنواره قرآنی مدهامتان ویژه اعضای کانون های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان نجف آباد در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه گذشته در این شهرستان برگزار شدد.

وی با بیان اینکه کانون مجری این جشنواره در بخش خواهران کانون فرهنگی هنری امام موسی بن جعفر(ع) و در قسمت برادران کانون فرهنگی هنری شیفتگان ولیعصر(عج) بودند، افزود: شرکت کنندگان در چهار رشته حفظ، قرائت، ترتیل و اذان به رقابت پرداختند و در نهایت برگزیدگان هر رشته جهت شرکت در مسابقات استانی معرفی شدند.

صالحی اظهار داشت: حدود ۱۲۰ شرکت کننده خواهر و برادر در جشنواره مدهامتان در این شهرستان شرکت کردند و در نهایت ۳۲ نفر در کلیه رشته ها به عنوان برگزیدگان مسابقه به دبیرخانه استان معرفی شدند.

شایان ذکر است سمیه محمدی، زهرا گلشادی، لیلا کبیری، مرضیه گلشادی، نفیسه عباسی، محمد پاداش، محمد رضا رحیمی، علی زمانی و احمد شریفی نفرات برگزیده جشنواره قرآنی مدهامتان در شهرستان نجف آباد هستند که به مرحله استانی این جشنواره راه پیدا کرده اند.

منبع:شبستان