خداحافظی رستمانه سمیه پس از ۲۱ سال مدیریت عصر دیروز ناهید رستمانه مدیر آموزشکده فنی و حرفه ای سمیه نجف آباد پس از حدود ۲۱ سال تصدی این جایگاه به دلیل بازنشتگی از این مسئولیت تودیع و به جای وی الهام ایمانیان سکان دار یکی از آموزشکده های دخترانه فنی و حرفه ای شاخص استان […]

خداحافظی رستمانه سمیه پس از ۲۱ سال مدیریت

عصر دیروز ناهید رستمانه مدیر آموزشکده فنی و حرفه ای سمیه نجف آباد پس از حدود ۲۱ سال تصدی این جایگاه به دلیل بازنشتگی از این مسئولیت تودیع و به جای وی الهام ایمانیان سکان دار یکی از آموزشکده های دخترانه فنی و حرفه ای شاخص استان در نجف آباد شد.

نایب قهرمانی پرنده های جنگجو و هوشمند نجف آباد

در رقابت های رباتیک قهرمانی کشور که به میزبانی کرمانشاه برگزار شد تیم آقایان نجف آباد با ترکیب امید نوریان، محمد نوربخش و نوید فنائی توانست در دو رشته پرنده جنگجو و پرنده هوشمند مقام های اول و دوم تیمی کشور را به دست بیاورد.

مخالفت شورای شهر با استعفای فتحیان

شورای شهر دوره چهارم نجف آباد در یکی از آخرین جلسات خود ضمن مخالفت با استعفای فتحیان، اله آبادی را به عنوان نماینده این مجموعه در شورای شهرستان و مومنی را نیز در جایگاه دبیری جلسات خود انتخاب کرد.

 پییگری اختصاص پساب به فضای سبز شهر

در جلسه ای که اخیرا به دنبال هماهنگی های صورت گرفته توسط ابوترابی نماینده مردم در مجلس با خندان دل معاون عمرانی وزیر کشور با حضور منتظری شهردار این شهر برگزار شد، علاوه بر بحث و بررسی پیرامون روند اختصاص پساب تصفیه خانه فاضلاب نجف آباد به فضای سبز شهری، بر اختصاص اعتبارات ویژه ملی به امورات عمرانی نجف آباد نیز با توجه به سرانه بسیار پایین و سوابق ایثارگری آن تاکید شد.

 درخشش تنیس بازان نجف آباد

پس از کسب عنوان نایب قهرمانی محمد محمدی در مسابقات تنیس روی میز پیوند اعضاء کشور که با ملی پوش شدن این ورزشکار نیز همراه بود، یداله ایزدی از پیش کسوتان این رشته ورزشی در نجف آباد هم توانست در مسابقات قهرمانی استان در رده سنی چهل تا ۴۹ سال عنوان نایب قهرمانی و گردن آویز نقره را از آن خودکند.

بررسی مهمترین مشکلات شهرک بهاران

به دنبال بازدید تعدادی از اعضای شورای شهر از نقاط مختلف شهرک بهاران و تشکیل جلسه سخنرانی در مسجد الغدیر این شهرک منطقه پنج، مسئولان وعده داده اند در اولین فرصت جلسه ویژه ای را به منظور بررسی بیشتر مسائل طرح شده تشکیل دهند.

 قهرمانی آزاد و فرنگی نجف آباد در استان

تیم های کشتی آزاد و فرنگی پیش کسوتان نجف آباد در مسابقات قهرمانی استان با مجموع ۲۷ مدال طلا، نقره و برنز عنوان قهرمانی استان را از آن خود کردند. سهم آزاد دراین مسابقات شش طلا،پنج نقره و یک برنز و کشتی فرنگی نیز هفت طلا، ۷ نقره و یک برنز بود.

 رفع معضل چندین روزه شتر کُشی در نجف آباد

به دنبال توقف چندین روزه کار ذبح شتر در کشتارگاه نجف آباد که به دلیل اعلام ساعت جدید کاری فعالان این بخش در ماه رمضان همراه بود، با برگزاری جلساتی بین نمایندگان این صنف ومسئولان اجرایی این مشکل رفع و روند کشتار شتر در نجف آباد مجددا آغاز شد. قرار است در طول ماه مبارک کشتار در اولین ساعات صبح انجام شود.

محدودیت در تعریض ادامه شریعتی به سمت رجایی

به دلیل سنگینی هزینه آزاد سازی خیابان شریعتی از ۱۵ خرداد تا رجایی، این مسیر با برخی محدودیت ها نسبت به بخش تازه تعریض شده آن از ۱۵ خرداد تا آیت (مجاهد) ادامه پیدا خواهد کرد به طوریکه در آن باند های شمالی و جنوبی با عرض ۹ متر محدود و در دوسمت نیز پیاده روهایی با عرض حداقل یک و نیم متر اجرا خواهد شد.

 حال و روز ترمینال بهتر خواهد شد

به گفته مسئولان با توجه به افزایش تعداد مراجعین به این مجموعه که دلیل آن را می توان در انتقال ایستگاه مینی بوسهای برخی شهرهای اطراف و رشد جمعیت جستجو کرد، امکانات این مجموعه نیز ارتقا پیدا خواهد کرد که راه اندازی کارواش،تاکسی تلفنی،رسیدگی ویژه به فضای سبز و تعداد دیگری اقدام عمرانی از جمله این موارد به شمار می آیند.

جلسه مشترک پیشرو دیزل و مرسدس بنز آلمان

به دنبال توافق وزارت خانه های کشور و نفت به منظور جایگزینی نزدیک به ۱۷ هزار اتوبوس دیزلی فرسوده با نمونه های گاز سوز جدید از محل صرفه جوبی ریالی صورت گرفته در مصرف گازوئیل، اخیرا مدیران شرکت پیشرو دیزل آسیا در جلسه ای با نمایندگان مرسدس بنز آلمان که در سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور برگزار شد، مهمترین پیشرفت ها و تکنولوژی های موجود در این عرصه را مشترکا بررسی و تجزیه و تحلیل کردند.

توضیح ضروری: لازم به ذکر است که منبع اخبار کوتاهی که اخیرا درج آن در پایگاه خبری شروع شده، پایگاه های اطلاع رسانی معتبر شهر و شبکه های اجتماعی مختلفی است که برخی مسئولان شهر آنها را راه اندازی کرده اند. این پایگاه در نظر دارد با درج چنین مجموعه ای بخشی از خلا اطلاع رسانی به موقع و با کیفیت را در شبکه های اجتماعی و دیگر پایگاه های اطلاع رسانی بر طرف کند. البته ذکر این نکته نیز ضروری به نظر می رسد مسئولیت صحت و سقم موارد مطرح شده نیز با مدیران شبکه های اجتماعی مذکور خواهد بود.