بسته اخبار کوتاه شهر- شماره ۲
بسته اخبار کوتاه شهر- شماره ۲

استعفای اکرامیان از عضویت در شورای شهر اکرامیان تنها پزشک عضو شورای شهر چهارم به منظور شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی رسما استعفای خود را تقدیم صحن شورا کرد تا در صورت تصویب تمامی اعضاء شورای چهارم امکان رقابت در دهمین دوره انتخابات مجلس را که ۱۸ اسفند امسال کلید خواهد خورد را پیدا […]

استعفای اکرامیان از عضویت در شورای شهر

اکرامیان تنها پزشک عضو شورای شهر چهارم به منظور شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی رسما استعفای خود را تقدیم صحن شورا کرد تا در صورت تصویب تمامی اعضاء شورای چهارم امکان رقابت در دهمین دوره انتخابات مجلس را که ۱۸ اسفند امسال کلید خواهد خورد را پیدا کند.

 تاثیر مستقیم گرانی بنزین بر فعالیت های شهرداری

شهردار نجف آباد گفت: افزایش نرخ بنزین به صورت مستقیم بر روی تمامی فعالیت های عمرانی،خدماتی،اداری این مجموعه تاثیر گذار بوده و میزان هزینه های جاری این مجموعه را افزایش خواهد داد.

 قهرمانی اسکیت باز نجف آبادی در کشور

در آخرین دوره مسابقات اسکیت سرعت قهرمانی جوانان کشور که به میزبانی تهران برگزار شد، یوسف حجتی ورزشکار با تجربه شهر توانست عنوان قهرمانی کشور در ماده ۱۰ هزار متر جوانان از آن خود کند.

 رقابت ۶ شرکت تعاونی برای جذب مسافر در ترمینال نجف آباد

در حالی که قبلا تنها شرکت های ایران پیما،همسفر و تی بی تی و رویال سفر به مسافران پایانه جنوب نجف آباد سرویس دهی می کردند اخیرا با اضافه شدن جوان سیر و اسپادانا از اصفهان فضای موجود به سمت رقابتی شدن بیشتر سوق داده شده و قرار است حتی این شرکت ها برای انتخاب محل فعالیت خود از نظر نزدیک یا دور بودن به محل ورود مسافران در مزایده با هم رقابت کنند.

 مبارزه با علف های هرز ۴۴۰ هکتار گندم و جو در نجف آباد

در سال زراعی جاری به منظور کاهش خسارت های ناشی از علف های هرز پهن برگ و باریک برگ،مبارزه شیمیایی با این موارد در سطح سیصد و ده هکتار از مزارع گندم و نزدیک به ۱۴۰ هکتار مزارع جو با استفاده از سموم مناسب علف کش اجرایی شده است.

ادامه مشکلات کاشی آسیا با محیط زیست

کاشی آسیا که بر عکس برخی تولید کنندگان دیگر شهرستان در شرایط سخت و پیچیده اقتصادی توانسته به موفقیت های بسیار خوبی نیز دست پیدا کند،هنوز نتوانسته سازمان حفاظت محیط زیست را برای توسعه فعالیت های تولیدی خود و ایجاد ظرفیت جدید اشتغال متقاعد کند که این امر فرصت به کارگیری بین صد تا ۱۵۰ نفر را از بین برده است.

 عزم شهرداری برای ساماندهی عمل فروشان کشتارگاه

شهرداری اعلام کرده که این بار با قدرت به میدان ساماندهی فعالیت عمل فروشان کشتارگاه وارد شده و قصد دارد ضمن منصفانه کردن اخذ عوارض از این دلالان، درآمد کسب شده را نیز مستقیما در خود کشتارگاه هزینه کند تا این مجموعه پیش از ساخت یک فضای جدید برای قصاب ها قابل استفاده باقی مانده و مشکلات بهداشتی آن نیز بر طرف شود.

عمل فروش در اصطلاح به افراد معدودی گفته می شود که دام را از دامدار به صورت مدت دار خریداری و در زمان بسیار کوتاهی به صورت تقریبا نقدی بدون کمترین هزینه و با بیشترین سود در محل خود کشتارگاه به قصاب می فروشند که با توجه به تعداد کم و انحصاری بودن این امر طی سالهای اخیر به سودهای بسیار کلانی در این بخش دست پیدا کرده اند.

کسب سه برنز کشور توسط کیک بوکسینگ کاران نجف آباد

داود حکیمی،صادق باقری و عادل بهارلوئی که در قالب تیم نجف آباد در مسابقات بین المللی ۲۰۱۵ سبک کیک بوکسینگ نیوفول کنتاکت به میزبانی شهر تهران شرکت کرده بودند توانستند سه عنوان سومی و مدال برنز را از آن خود کنند.