ضا جلالی  در مورد وضعیت کنونی تنها مجموعه گردشگری دانش‌محور کشور  اظهار کرد: با کمال تاسف مشکل کمبود منابع آبی پایدار و عدم هماهنگی لازم بین نهادهای مربوطه، طی ۲۰ ماه گذشته روند اجرایی پروژه مزبور را کند کرده و تداوم این وضعیت، عدم رسیدگی و مدیریت و همکاری مجدانه مسئولان مربوطه سرنوشت این پروژه عظیم […]

ضا جلالی  در مورد وضعیت کنونی تنها مجموعه گردشگری دانش‌محور کشور  اظهار کرد: با کمال تاسف مشکل کمبود منابع آبی پایدار و عدم هماهنگی لازم بین نهادهای مربوطه، طی ۲۰ ماه گذشته روند اجرایی پروژه مزبور را کند کرده و تداوم این وضعیت، عدم رسیدگی و مدیریت و همکاری مجدانه مسئولان مربوطه سرنوشت این پروژه عظیم را در هاله‌ای از ابهام و تردید قرار داده است.

وی افزود: یکی از بهترین راه‌های خروج از بن‌بست اقتصادی و ایجاد اشتغال پایدار در هر منطقه و کشور، ایجاد و توسعه گردشگری و مجموعه‌های هدف‌دار است.

مدیر پروژه مجموعه گردشگری بام شهر تصریح کرد: با توجه به اساس فکری و زیربنایی خاص مجموعه گردشگری بام شهر اصفهان، لزوم توجه بیش از پیش مجموعه‌ها و نهادهای متولی امر گردشگری ضروری است.

وی اعتبار کلی لازم این پروژه را ۵۵ میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: ۳۰ میلیارد تومان برای تکمیل فاز دوم پیش‌بینی شده است.

گفتنی است، مجتمع بزرگ گردشگری بام شهر در ۱۸ کیلومتری غرب اصفهان و در دامنه کوه‌های شمال غرب اصفهان در محدوده شهر گلدشت نجف‌آباد توسط بخش خصوصی و به صورت مشارکتی در دست احداث است که تاکنون چندین بار توسط مسئولان مورد بازدید قرار گرفته و مسائل و مشکلات مطرح شده اما تاکنون اقدام جدی برای رفع مشکلات آن صورت نگرفته است.

منبع:فارس