همزمان با شروع به ساخت سالن سرپوشیده دوهزار نفری و خانه جوان شهرستان، کار بهسازی مجموعه ورزشی آزادی نیز با اعتبار ششصد میلیون تومانی شروع شده است.

بهسازی ۶۰۰ میلیونی «آزادی» نجف آباد

همزمان با شروع به ساخت سالن سرپوشیده دوهزار نفری و خانه جوان شهرستان، کار بهسازی مجموعه ورزشی آزادی نیز با اعتبار ششصد میلیون تومانی شروع شده است.

ایمنا: سید محمد طباطبایی  افزود: طی این پروژه که پیش بینی می شود تا نیمه اول سال جاری به پایان برسد، انجام اقداماتی مانند ساخت پیست دو و میدانی، افزایش گنجایش سکوی تماشاگران، بازسازی زمین چمن، تکمیل جایگاهVIP، جدول کشی و  تکمیل آسفالت مجموعه، نصب دکل های برق زمین چمن و ساخت سرویسهای بهداشتی در کنار بهسازی بخش های مختلفی از این مجموعه در دستور کار قرار دارد.

طباطبایی در ادامه با اشاره به برنامه ریزی صورت گرفته برای تکمیل و تجهیز پایگاه قهرمانی این مجموعه ورزشی تا پایان سال جاری خاطر نشان کرد: در رقابت های وزنه برداری پیشکسوتان استان که اخیرا با حضور سی و شش ورزشکار به میزبانی ملک شهر پایان یافت، تیم اعزامی شهرستان با پنج نشان طلا و یک نقره در مجموع بعد از شاهین شهر و اصفهان بر سکوی سوم تیمی ایستادند.

وی اضافه کرد: در این دوره که تیم های شهرضا و لنجان نیز در آن حضور داشتند، عباس حاجی صادقیان تنها نشان نقره تیم نجف آباد را کسب کرد و  محسن نصرالهی، سعید صالحی، رضا موحدی، عباس فکوری و مهرداد عظیمی نیز به گردن آویز طلا دست پیدا کردند.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان از دعوت رسول گشول به اردوی تیم ملی فوتسال و کسب نشان برنز عاطفه عظیمی در رقابت های دو و میدانی قهرمانی جوانان کشور در ماده پنج هزار متر به عنوان جدیدترین افتخارات ورزش شهرستان یاد کرد و گفت: در رقابت های هندبال ساحلی اصفهان که با حضور تیم هایی از شهرستان های استان و استان های گیلان، مازندران، همدان، چهار محال و بختیاری، آذربایجان غربی، بوشهر و هرمزگان برگزار شد، تیم های اعزامی شهرستان به عناوین نایب قهرمانی و سومی در رده های بزرگسالان و نوجوانان دست پیدا کردند.

طباطایی در پایان اذعان داشت: در رقابت های ایت بال قهرمانی استان که به میزبانی اصفهان برگزار شد، وحید قربانپور از بین چهار ورزشکار اعزامی شهرستان موفق به کسب عنوان دومی شد.

سید محمد طباطبایی بهسازی ۶۰۰ میلیونی «آزادی» نجف آباد بهسازی ۶۰۰ میلیونی «آزادی» نجف آباد                  300x300

سید محمد طباطبایی

بهسازی ۶۰۰ میلیونی «آزادی» نجف آباد