با مشارکت مثلث طلایی کادر درمانی، مردم و مسئولان شاهد بروز حماسه‌ای از هم‌دلی هستیم و بی‌انصافی است اگر تلاش‌های صورت گرفته را نادیده بگیریم.

بی انصافی است که تلاش ها را نبینیم

رییس شورای اسلامی شهر نجف‌آباد مجموع عملکرد دستگاه‌های مسئول شهرستان در مبارزه با کرونا را با وجود برخی نواقص و کمبودها قابل قبول دانست و گفت: با مشارکت مثلث طلایی کادر درمانی، مردم و مسئولان شاهد بروز حماسه‌ای از هم‌دلی هستیم و بی‌انصافی است اگر تلاش‌های صورت گرفته را نادیده بگیریم.

عیدی محمد طرقی گفت: اوج بی انصافی است که تلاش های شبانه روزی بسیاری از مسئولان شهر را نبینیم و بگوییم که فلانی و فلانی خواب هستند. نمی توانم ببینم مسئولی پنج شب در محل کارش خوابیده باشد یا تمام تعطیلات نوروز را سر کار حاضر شده باشد و من از این عملکرد دفاع نکنم.

طرقی بیان داشت: با همراهی مردم و تلاش دستگاه های مختلف، روزهای دوازدهم و سیزدهم فروردین امسال، خلوت ترین روزهای تاریخ نجف آباد بودند و امیدواریم این همکاری در آینده نیز ادامه داشته باشد.

تاکید بر نیاز کشور به هم‌دلی و وحدت آخرین مطلبی بود که طرقی با تشریح آن اعلام داشت: در کنار مجموعه اقدامات نوروزی شهرداری مانند زیباسازی فضای شهر، رنگ آمیزی جداول، بهسازی دیوارهای قدیمی و معابر و رونمایی از المان‌های مختلف، نزدیک به بیست پروژه شاخص نیز برای عملیاتی شدن در سال جاری آماده شده است.

عیدی محمد طرقی بی انصافی است که تلاش ها را نبینیم بی انصافی است که تلاش ها را نبینیم              300x285

عیدی محمد طرقی

بی انصافی است که تلاش ها را نبینیم