مدیر آموزش و پرورش نجف آباد گفت:مراسم شب یلدا از آیین‌های کهن ایران زمین است که امسال با شیوع ویروس کرونا و بضاعت مالی برخی از خانواده ها می‌طلبد تا متفاوت‌تر از سال‌های گذشته و به دور از تجمل گرایی و دور همی های شلوغ برگزار شود.

تاکید آموزش و پرورش نجف آباد بر سادگی یلداهای دانش آموزی

روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان: مدیر آموزش و پرورش نجف آباد گفت:مراسم شب یلدا از آیین‌های کهن ایران زمین است که امسال با شیوع ویروس کرونا و بضاعت مالی برخی از خانواده ها می‌طلبد تا متفاوت‌تر از سال‌های گذشته و به دور از تجمل گرایی و دور همی های شلوغ برگزار شود.

سید رضا موسوی زاده مدیر آموزش و پرورش شهرستان نجف آباد ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن شب یلدا به دانش آموزان، اولیا و جامعه فرهنگیان گفت: شب یلدا یکی از آیین های زیبا در فرهنگ و سنن ما است و هدف از این شب، صله رحم و رسم زیبای احترام به بزرگترها، مرور ادبیات پارسی و حافظ خوانی، شاهنامه خوانی و پندگرفتن از خاطرات می باشد. اما متاسفانه دربرخی اوقات به آسیب تجمل‌گرایی گرفتار شده و این مسئله سبب شده که صمیمیت‌ها کمتر شود. لذا با توجه به شرایط اقتصادی کنونی ومشکلات مالی خانواده ها به همه عزیزان به ویژه دبیران و آموزگاران گرامی تاکید می کنم از حرکت های نامبارکی همچون به رخ کشیدن تجمل گرایی در گروه های کلاسی پرهیز کنند.

نجف آباد نیوز: چندی پیش برخی والدین در نجف آباد با ارسال پیام هایی خواستار توجه بیشتر به وضعیت اقتصادی خانواده ها در طراحی و اجرای ویژه برنامه های آموزش مجازی مدارس شده بودند.

سید رضا موسوی زاده تاکید آموزش و پرورش نجف آباد بر سادگی یلداهای دانش آموزی تاکید آموزش و پرورش نجف آباد بر سادگی یلداهای دانش آموزی                     300x278

سید رضا موسوی زاده

تاکید آموزش و پرورش نجف آباد بر سادگی یلداهای دانش آموزی