دوشنبه, ۱۳ تیر , ۱۴۰۱ | Monday, 4 July , 2022
پ
  • شناسه : 60894
  • 31 خرداد 1401 - 18:32
  • 192 بازدید
  • ۰ دیدگاه
  • ارسال توسط :
طی سفر رییس جمهور صورت گرفت

تخصیص ۷۱۹میلیاردی به طرح های نیمه تمام نجف آباد

تخصیص ۷۱۹میلیاردی به طرح های نیمه تمام نجف آباد
تخصیص ۷۱۹میلیاردی به طرح های نیمه تمام نجف آباد
ربیع: فرماندار شهرستان نجف آباد گفت: طی سفر اخیر رییس جمهور به استان اصفهان، 719میلیارد تومان از اعتبارات سفر، به اتمام طرح های نیمه تمام با اولویت پیشرفت بیش از پنجاه درصد اختصاص پیدا کرد که در این میان،زیرگذر شهدای دانشجو و بیمارستان شیخ‌بهایی در کمربندی جنوبی، بیشترین سهم را داشتند.

تخصیص ۷۱۹میلیاردی به طرح های نیمه تمام نجف آباد

ربیع: فرماندار شهرستان نجف آباد گفت: طی سفر اخیر رییس جمهور به استان اصفهان، ۷۱۹میلیارد تومان از اعتبارات سفر، به اتمام طرح های نیمه تمام با اولویت پیشرفت بیش از پنجاه درصد اختصاص پیدا کرد که در این میان،زیرگذر شهدای دانشجو و بیمارستان شیخ‌بهایی در کمربندی جنوبی، بیشترین سهم را داشتند.

موسی مباشری در حاشیه بازدید از طرح های نیمه تمام و کلنگ زنی شده گلدشت، ادامه داد: بیمارستان شیخ‌بهایی حدود ۲۰ سال است که کلنگ‌زنی شده و تکمیل آن به اعتبارات ویژه‌ای نیاز دارد.

نجف آباد نیوز: مباشری در این مصاحبه، اشاره دقیقی به سهم هر کدام از این طرح ها نکرده. این در حالی است که تقاطع غیرهمسطح شهدای دانشجو با حدود ۱۰درصد پیشرفت سهم زیادی از اعتبار اختصاصی داشته و طرح شبکه جمع آوری فاضلاب، با وجود توقف نسبی و نبود منابع کافی، ظاهراً بودجه قابل توجهی دریافت نکرده.

برخی معتقدند فاضلاب نجف آباد که در شروع مجددش طی سال های اخیر، با فروش انشعاب به مردم به صورت مشارکتی احیا و پس از چند سال به خاطر سوء مدیریت مسئولان ارشد شهرستان، دوباره به کما رفت، به دلیل دریافتی اش از پرداختی های مردم، امکان تخصیص بودجه های دولتی را ندارد.

موسی مباشری فرماندار نجف آباد

موسی مباشری فرماندار نجف آباد

تخصیص ۷۱۹میلیاردی به طرح های نیمه تمام نجف آباد

 

 

 

 

 

 

 

برچسب ها

ثبت ۳۶هزار تردد روزانه در تقاطع شهدای دانشجو نجف آباد 26 خرداد 1401

ثبت ۳۶هزار تردد روزانه در تقاطع شهدای دانشجو نجف آباد

موج: شهردار نجف آباد گفت:میدان شهدای دانشجو نجف آباد، با 36هزار تردد روزانه و قرارگیری در مسیر یکی از راه های اصلی حمل و نقل کشور و تداخل با ورودی دانشگاه آزاد و نجف آباد، یکی از مهمترین نقاط حادثه خیر کشور محسوب می شود که با اجرای تقاطع غیرهمسطح، ایمن سازی می گردد.

جابه‌جایی تاسیسات آبی در زیرگذر شهدای دانشجوی نجف آباد 14 خرداد 1401

جابه‌جایی تاسیسات آبی در زیرگذر شهدای دانشجوی نجف آباد

موج: مدیر آبفای نجف آباد گفت: مراحل پایانی عملیات جابه‌جایی خط انتقال آب ایستگاه پمپاژ ویلاشهر به مخزن 20 هزار مترمکعبی در زیرگذر شهدای دانشجوی شهر نجف آباد در حال انجام است.

عقب افتادن ۲۰درصدی تقاطع شهدای دانشجو نجف‌آباد 11 اردیبهشت 1401

عقب افتادن ۲۰درصدی تقاطع شهدای دانشجو نجف‌آباد

ایمنا: مدیرکل اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری نجف‌آباد گفت: پروژه زیرگذر دانشگاه باید طبق برنامه بیش از ۳۲ درصد پیشرفت داشته باشد که به علت مشکلاتی همچون تعارض لوله آب و فیبر نوری در حاشیه غربی و شمالی پروژه و وجود خطوط انتقال ۲۰ کیلوولت فشار قوی، کمتر از ۱۲ درصد پیشرفت داشته است.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در نجف آبادنیوز منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.