دوشنبه, ۸ خرداد , ۱۴۰۲ | Monday, 29 May , 2023
پ
  • شناسه : 60894
  • 31 خرداد 1401 - 18:32
  • 440 بازدید
  • ۰ دیدگاه
  • ارسال توسط :
طی سفر رییس جمهور صورت گرفت

تخصیص ۷۱۹میلیاردی به طرح های نیمه تمام نجف آباد

تخصیص ۷۱۹میلیاردی به طرح های نیمه تمام نجف آباد
تخصیص ۷۱۹میلیاردی به طرح های نیمه تمام نجف آباد
ربیع: فرماندار شهرستان نجف آباد گفت: طی سفر اخیر رییس جمهور به استان اصفهان، 719میلیارد تومان از اعتبارات سفر، به اتمام طرح های نیمه تمام با اولویت پیشرفت بیش از پنجاه درصد اختصاص پیدا کرد که در این میان،زیرگذر شهدای دانشجو و بیمارستان شیخ‌بهایی در کمربندی جنوبی، بیشترین سهم را داشتند.

تخصیص ۷۱۹میلیاردی به طرح های نیمه تمام نجف آباد

ربیع: فرماندار شهرستان نجف آباد گفت: طی سفر اخیر رییس جمهور به استان اصفهان، ۷۱۹میلیارد تومان از اعتبارات سفر، به اتمام طرح های نیمه تمام با اولویت پیشرفت بیش از پنجاه درصد اختصاص پیدا کرد که در این میان،زیرگذر شهدای دانشجو و بیمارستان شیخ‌بهایی در کمربندی جنوبی، بیشترین سهم را داشتند.

موسی مباشری در حاشیه بازدید از طرح های نیمه تمام و کلنگ زنی شده گلدشت، ادامه داد: بیمارستان شیخ‌بهایی حدود ۲۰ سال است که کلنگ‌زنی شده و تکمیل آن به اعتبارات ویژه‌ای نیاز دارد.

نجف آباد نیوز: مباشری در این مصاحبه، اشاره دقیقی به سهم هر کدام از این طرح ها نکرده. این در حالی است که تقاطع غیرهمسطح شهدای دانشجو با حدود ۱۰درصد پیشرفت سهم زیادی از اعتبار اختصاصی داشته و طرح شبکه جمع آوری فاضلاب، با وجود توقف نسبی و نبود منابع کافی، ظاهراً بودجه قابل توجهی دریافت نکرده.

برخی معتقدند فاضلاب نجف آباد که در شروع مجددش طی سال های اخیر، با فروش انشعاب به مردم به صورت مشارکتی احیا و پس از چند سال به خاطر سوء مدیریت مسئولان ارشد شهرستان، دوباره به کما رفت، به دلیل دریافتی اش از پرداختی های مردم، امکان تخصیص بودجه های دولتی را ندارد.

موسی مباشری فرماندار نجف آباد

موسی مباشری فرماندار نجف آباد

تخصیص ۷۱۹میلیاردی به طرح های نیمه تمام نجف آباد

 

 

 

 

 

 

 

برچسب ها

جابه جایی خط انتقال آب نجف آباد به اصفهان 19 دی 1401

جابه جایی خط انتقال آب نجف آباد به اصفهان

صدا و سیما: با توجه به اجرای طرح زیرگذر شهدای دانشجو، مرحله سوم جابجایی خط ۱۰ هزار میلیمتری آبرسانی نجف آباد به اصفهان در کمتر از ۱۲ ساعت اجرا شد.

ساخت ۶۵۰ خانه نهضت ملی مسکن در نجف آباد 09 آبان 1401

ساخت ۶۵۰ خانه نهضت ملی مسکن در نجف آباد

خانه ملت: نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس گفت: با تلاش های انجام شده عملیات اجرایی طرح نهضت مسکن ملی در حوزه انتخابیه شروع شده و اکنون حدود 650 واحد مسکونی در نجف آباد و  750 واحد در تیران در زمین های اهدایی وزارت راه و شهرسازی در دست احداث است.

واگذاری ۴هزار انشعاب فاضلاب جدید در نجف آباد 25 تیر 1401
امکانش فراهم می شود

واگذاری ۴هزار انشعاب فاضلاب جدید در نجف آباد

رکنا: مدیرعامل آبفای استان اصفهان در جریان بازدید از تصفیه خانه فاضلاب شهر نجف آباد گفت: با بهره برداری از ایستگاه پمپاژ فاز دوم تصفیه خانه فاضلاب نجف آباد امکان واگذاری 4000 انشعاب جدید فاضلاب و پوشش 20هزار نفر از لحاظ خدمات جمع آوری، انتقال، تصفیه و دفع فاضلاب فراهم می شود.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در نجف آبادنیوز منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.