محسن آذری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به مشکلات صنعتگران استان اصفهان اظهار کرد: متاسفانه صنعتگران با مشکلاتی روبرو هستند که امیدواریم این مشکلات با کمک دولت برطرف شود. وی ادامه داد: خیابان شریعتی در شهرک‌ صنعتی نجف‌آباد که از وسط این شهرک می‌گذرد باعث بروز مشکلات فراوانی شده است. […]

محسن آذری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به مشکلات صنعتگران استان اصفهان اظهار کرد: متاسفانه صنعتگران با مشکلاتی روبرو هستند که امیدواریم این مشکلات با کمک دولت برطرف شود.

وی ادامه داد: خیابان شریعتی در شهرک‌ صنعتی نجف‌آباد که از وسط این شهرک می‌گذرد باعث بروز مشکلات فراوانی شده است.

مدیر اجرایی شهرک صنعتی نجف‌آباد ۱ گفت: این خیابان از لحاظ رفت و آمد بسیار خطرناک است و تاکنون تصادفات زیادی در این خیابان رخ داده است که می‌طلبد فکری به حال این موضوع شود.

وی تاکید کرد: جاده آسفالت شده اما شانه‌های خاکی اطراف آن باعث کثیفی شهرک شده است.

آذری تصریح کرد: ماشین‌های سنگین از این جاده عبور کرده و باعث بروز مشکلات فراوان هستند.

وی با بیان اینکه با اقدامات مختلفی می‌توان مشکلات این شهرک را حل کرد گفت: اگر پل هوایی برای شهرک زده شود بسیاری از مشکلات رفت و آمد این شهرک حل می‌شود.

مدیر اجرایی شهرک صنعتی نجف‌آباد ۱ یادآور شد: متاسفانه ورودی شهرک نیز با مشکلاتی مواجه است که می‌طلبد نسبت به اصلاح و بهبود وضع آن اقداماتی انجام گیرد.

وی اضافه کرد: شهرک صنعتی نجف‌آباد ۱ حدود دو سال است دارای فاضلاب به صورت سراسری است، همچنین پست فشار قوی و ضعیف نیز در این شهرک وجود دارد و مشکلی در زمینه زیرساخت‌ها وجود ندارد.