«کانال تلگرامی نجف آباد شهر علم، ایمان و ایثار»: وزارت بهداشت اسامی 43 شهرستان از جمله نجف آباد را با وضعیت قرمز کرونایی را اعلام کرده که از دوشنبه 5آبان 99 محدودیت های شدید کرونایی در آن ها اعمال خواهد شد.

تشدید محدودیت های کرونایی در نجف آباد

وزارت بهداشت اسامی ۴۳ شهرستان از جمله نجف آباد را با وضعیت  بسیار حاد و خطرناک کرونایی را اعلام کرده که از دوشنبه ۵آبان ۹۹ محدودیت های شدید کرونایی در آن ها اعمال خواهد شد.

سیما سادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت گفته: ۱۹۲ شهرستان کشور در وضعیت قرمز و ۷۹ شهرستان در وضعیت هشدار بیماری قرار دارند و از میان شهرستان‌های وضعیت قرمز، تعداد ۴۳ شهرستان در وضعیت بسیار حاد و خطرناک‌تر بیماری قرار دارند.

وزارت بهداشت، دلیل این تصمیم را رعایت نکردن شیوه نامه های بهداشتی اعلام کرده و محدودیت ها را شامل گروه های شغلی ۲ و ۳ و ۴ دانسته است.

در استان اصفهان شهرستان های خوانسار، سمیرم، شاهین شهر و میمه، گلپایگان و نجف آباد به عنوان نقاطی با وضعیت بسیار حاد اعلام شده اند.

نجف آباد نیوز: طی روزها و هفته های اخیر انتقادهای زیادی از تداوم مسافرت ها و تبدیل بیماران کرونایی ایران به موش آزمایشگاهی سازمان بهداشت جهانی و افزایش قدرت سرایت و کشندگی ویروس کرونا مطرح شده است.

43 شهرستان بسیار حاد کرونا در کشور

۴۳ شهرستان بسیار حاد کرونا در کشور

گروه های شغلی ۲ و ۳ و۴

گروه های شغلی ۲ و ۳ و۴

تشدید محدودیت های کرونایی در نجف آباد