مجتبی راعی فرماندار شهرستان، دوازدهم فروردین طی مصاحبه ای با صدا و سیما، محدودیت های کرونایی در نظر گرفته شده برای 12 و 13 فروردین 1400 در نجف آباد را تشریح می کند.

تشریح محدودیت های کرونایی ۱۳فروردین ۱۴۰۰ در نجف آباد+فیلم

مجتبی راعی فرماندار شهرستان، دوازدهم فروردین طی مصاحبه ای با صدا و سیما، محدودیت های کرونایی در نظر گرفته شده برای ۱۲ و ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ در نجف آباد را تشریح می کند.

راعی با اشاره به رشد تعداد بیماران کرونایی بستری شده در شهرستان و میزان آزمایش های مثبت کرونایی، از تغییر وضعیت شهرستان از زرد به نارنجی گفته و از اعمال محدودیت تردد خودروهای غیر بومی به شهرستان خبر می دهد.

طبق گفته فرماندار، در ۱۲ و ۱۳ فروردین، تورهای ایست و بازرسی، از ورود پلاک های غیربومی از شهرهای زرد و نارنجی به محدوده شهرستان جلوگیری خواهند کرد و دوربین های نظارتی نیز متخلفان را جریمه می کنند. خبر دیگر راعی، ممنوعیت استفاده از پارک ها و بوستان های سطح شهر طی این دو روز است.

طی ساعات اخیر، اخباری در خصوص اعمال محدودیت تردد از جلوی منازل در روزهای دوازدهم و سیزدهم منتشر شده که این موضوع توسط پایگاه های معتبر اطلاع رسانی تکذیب شد. نماینده ارشد دولت در شهرستان نیز در این مصاحبه، به چنین موضوعی اشاره ندارد.

فرماندار نجف آباد تشریح محدودیت های کرونایی ۱۳فروردین ۱۴۰۰ در نجف آباد+فیلم تشریح محدودیت های کرونایی ۱۳فروردین ۱۴۰۰ در نجف آباد+فیلم                           1 300x197

فرماندار نجف آباد

تشریح محدودیت های کرونایی ۱۳فروردین ۱۴۰۰ در نجف آباد+فیلم