تعطیلی بانک های نجف آباد

دسته: اجتماعی , اقتصادی
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۲۲ مرداد ۱۳۹۷
تعطیلی بانک های نجف آباد تعطیلی بانک های نجف آباد                            155x105

نجف آباد در معرفی طرح ها به بانک رتبه هفتم و در پرداخت تسهیلات رتبه 23 را دارد. این نشان می دهد که بانک های شهرستان تعطیل هستند. نرخ بیکاری بیش از ۱۳ درصد شده.

ایرنا و فارس: معاون اقتصادی استاندار در جلسه مجمع نمایندگان استان و نشست شورای اداری گفت:در شهرستان  ۳۹ طرح به بانک کشاورزی ارائه شده که دو طرح درحال بررسی بوده و به یکی هم تسهیلات داده اند. اگر در مدت کوتاهی این اعتبارات جذب نشود، همه برگشت خواهد شد.
محمدعلی شجاعی گفت: در طرح کارورزی با وجود دارا بودن ۴۰ هزار دانشجو، تعهد  شهرستان ۳۱۸ نفر بوده که تنها ۱۷ نفر به صنایع معرفی شدند و در بحث اشتغال فراگیر ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار دیده شده که با وجود دارا بودن هزار و ۶۰۰ واحد صنعتی در این شهرستان، تنها ۳ میلیارد تومان جذب شده است.

وی اضافه کرد: مدیران مربوطه فقط  یک هفته فرصت دارند  در خصوص جذب اعتبارات اشتعالزایی، پرداخت مطالبات شرکت گاز سوزان و تجهیز سیستم تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی اقدام و نتیجه را به استانداری اعلام کنند.

معاون استاندار اصفهان تصریح کرد: «ان‌شاءالله» به معنای وعده دادن‌های توخالی به درد مردم نمی‌خورد، باید در طرح‌های ارائه شده زمان دقیق به مردم داد.

شجاعی همچنین اظهار داشت:با توجه به درخواست مسؤولان و ظرفیت نجف‌آباد، کمیته کمیسیون ماده ۵  از دستور کار خارج و تمام پرونده‌های مرتبط با نجف‌آباد به فرمانداری ارجاع خواهد شد.


نوشته شده توسط:سخا - 3619 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۲
برچسب ها:
دیدگاه ها

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.