عضو هیات مدیره یادمان شهدای نجف آباد گفت:  سنگ جدید مزار شهید محسن حججی که در آن قطعاتی از مضجع سه امام شهید استفاده شده، با طراحی و رنگ جدید آماده و ساخته شده و امشب به طور رسمی رونمایی خواهد شد.

تعویض سنگ مزار شهید حججی+تصاویر

عضو هیات مدیره یادمان شهدای نجف آباد گفت: سنگ جدید مزار شهید محسن حججی که در آن قطعاتی از مضجع سه امام شهید استفاده شده، با طراحی و رنگ جدید آماده و ساخته شده و امشب به طور رسمی رونمایی  شد.

ابراهیم ولایتی با اعلام این خبر گفت: در سفری که خانواده شهید حججی به عتبات عالیات داشتند، تولیت حرم امام حسین (ع) و امام علی (ع) قطعاتی از سنگ مضجع قدیمی این امامان که در بازه های زمانی مشخص تعویض می شود را به خانواده شهید اهدا کرده بودند و در مقطع دیگری نیز خادمان حرم امام رضا (ع) با حضور در نجف آباد اقدام مشابهی را انجام دادند.

ولایتی اضافه کرد: به دنبال این موضوع، پیشنهاد شد که سنگ مزار به گونه ای تغییر کند که این قطعات متبرک نیز در آن استفاده شود و در همین راستا، طراحی لازم با مشارکت تعدادی از هنرمندان انجام گرفت و در نهایت حدود یک سال پیش سنگ جدید طراحی و ساخته شد.

این عضو هیات مدیره یادمان شهدای نجف آباد اضافه داشت: با توجه به شرایط موجود و تعطیلی ویژه برنامه های یادمان، تصمیم گرفته شده کار تغییر سنگ مزار در این مقطع زمانی انجام گیرد.

وی در پایان با اشاره به ساخت سنگ جدید توسط یکی از هنرمندان سنگ تراش شهرستان که جزء رزمندگان لشکر۸ نجف اشرف نیز محسوب می شود، ادامه داد: هزینه این کار را نیز یکی از خانم های سیده ساکن تهران تقبل کرده است.

امشب بیست و هشتم فروردین ۹۹ همزمان با پخش زنده مراسم دعای کمیل و مناجات شعبانیه از صفحات اینستاگرام و آپارات یادمان، از سنگ جدید مزار شهید حججی نیز رونمایی شد.

صفحه آپارات:

https://www.aparat.com/najz.ir/live

صفحه اینستاگرام:

https://www.instagram.com/mohsen_hojaji1370/

کانال ایتا:

https://eitaa.com/yadmanshohada

سنگ جدید مزار شهید حججی تعویض سنگ مزار شهید حججی+تصاویر تعویض سنگ مزار شهید حججی+تصاویر photo 2020 04 16 20 38 09 300x225

سنگ جدید مزار شهید حججی

سنگ جدید مزار شهید حججی تعویض سنگ مزار شهید حججی+تصاویر تعویض سنگ مزار شهید حججی+تصاویر photo 2020 04 16 20 38 15 300x225

سنگ جدید مزار شهید حججی

تعویض سنگ مزار شهید حججی+تصاویر