فارس پلاس: خوب که نگاه کنی تقلب واقعی نه در میشیگان و پنسیلوانیا رخ داده نه در جورجیا و نوادا

تقلب واقعی اینجاست!

فارس پلاس: خوب که نگاه کنی تقلب واقعی نه در میشیگان و پنسیلوانیا رخ داده نه در جورجیا و نوادا

تقلب واقعی اینجاست!
درست همان هایی که از امضای کری تضمین ساختند و در بوق کردند که گلابی های برجام حتی برای آب آشامیدنی ما واجب است امروز هم دارند کلاه گشادی بر سر مخاطبان خود می گذارند.

رسانه هایی که هیچ وقت توضیح ندادند که از مهر سال ۹۴ که برجام نهایی شد(امضای برجام تیر ۹۴ بود و روند اجرا و نهایی سازی سه ماه طول کشید) تا اردیبهشت ۹۷ که ترامپ از برجام خارج شد و در این دو سال و پنج ماه هم حزبی های بایدن یعنی اوباما و امضا کنندگان برجام سر کار بودند دقیقا چه چیزی عاید ما شد که حالا قرار است ما از طریق بایدن به آن برسیم؟!

گروگان گیری معیشت مردم در چند ماه اخیر با بالابردن افسارگسیخته قیمت دلار، بی ثباتی بازار مسکن و طلا و خودرو، دپو کردن ارزاق مردم و عدم توزیع مناسب و نظارت بر بازار و از همه مهمتر پیاده نظام رسانه ای که مدام القا می کند تا مذاکره نکنیم وضعیت همین است! این سناریوی چند ماه گذشته لیبرال ها تا روز انتخابات آمریکا بوده است، حالا که زمزمه های پیروزی بایدن شنیده می شود سقوط قیمت ها و باز هم همان رسانه های اجیر شده دارند مردم را فریب می دهند که ببینید همه چیز ما با مذاکره حل می شود و بایدن مثل ترامپ نیست!

این مردم هستند که تصمیم می گیرند به خوشی گذران و سراب وعده های هفت ماه آینده و ریزش های نمایشی قیمت ها مصایب هفت سال گذشته، بیکاری ها، گرانی ها و بی عرضه گی ها را فراموش کنند و بعد دچار چاه ویلی به اسم بایدن شوند یا حواسشان به این تقلب بزرگ باشد که آبی از این جریان برای سفره هایشان گرم نخواهد شد!

حسن روحانی

حسن روحانی

رسول ملاحسنی

تقلب واقعی اینجاست!