نجف آباد نگار: حجت الاسلام و المسلمین صفری امام جمعه یزدانشهر از تهیه و توزیع 450 بسته حمایت غذایی در یزدانشهر خبر داد.

تهیه و توزیع ۴۵۰ بسته حمایت غذایی در یزدانشهر

نجف آباد نگار: حجت الاسلام و المسلمین صفری امام جمعه یزدانشهر از تهیه و توزیع ۴۵۰ بسته حمایت غذایی در یزدانشهر خبر داد.

حجت الاسلام محمد صفری با اشاره به لبیک مردم یزدانشهر به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر کمک مومنانه بیان کرد: مجموعه شهر یزدانشهر، بسیج، مردم، هیئت‌ها و مساجد در شناسایی خانوارهای آسیب دیده از ویروس منحوس کرونا، تهیه و توزیع کمک‌های مومنانه به میدان آمدند.

صفری یکی از برکات بزرگ ابتلاء به ویروس کرونا را ایجاد و تقویت همدلی و ایثارگری دانست و گفت: از بسیج خواهران، بسیج برادران، مساجد، هیئت‌ها، خیرین و تمامی مردم عزیز یزدانشهر که در این رزمایش شرکت کردند تشکر می‌کنم.

وی با اشاره به شناسایی و صحبت برای تخفیف در اجاره بهای منازل و مغازه‌ها در راستای طرح مواسات و ادامه طرح کمک مومنانه تا پایان ماه مبارک رمضان خاطرنشان کرد:از جمله زیبایی‌های این طرح این است که مردم هرچه داشتند به میدان آورده اند و هرکسی با فکرش،پولش، با واسطه شدن بین خیرین، واسطه شدن بین مغازه دار و صاحب مغازه و به هر نحوی که می‌تواند در این رزمایش شرکت کرده است.

کمک مومنانه در یزدانشهر تهیه و توزیع ۴۵۰ بسته حمایت غذایی در یزدانشهر تهیه و توزیع ۴۵۰ بسته حمایت غذایی در یزدانشهر         2 300x212

کمک مومنانه در یزدانشهر

کمک مومنانه در یزدانشهر تهیه و توزیع ۴۵۰ بسته حمایت غذایی در یزدانشهر تهیه و توزیع ۴۵۰ بسته حمایت غذایی در یزدانشهر         300x234

کمک مومنانه در یزدانشهر

تهیه و توزیع ۴۵۰ بسته حمایت غذایی در یزدانشهر