موج: رییس اداره اوقاف و امور خیریه نجف آباد گفت: در سال گذشته از محل اجرای نیات واقفان، خیرات و مبرات و کمک خیران، 60 میلیون تومان برای تامین بسته‌های کمک معیشتی هزینه شده و 4 زندانی نیز با کمک خیریه امام موسی ابن جعفر نجف آباد نیز آزاد شده اند.

تهیه ۶۰میلیون بسته معیشتی با درآمد موقوفات نجف آباد

موج: رییس اداره اوقاف و امور خیریه نجف آباد گفت: در سال گذشته از محل اجرای نیات واقفان، خیرات و مبرات و کمک خیران، ۶۰ میلیون تومان برای تامین بسته‌های کمک معیشتی هزینه شده و ۴ زندانی نیز با کمک خیریه امام موسی ابن جعفر نجف آباد نیز آزاد شده اند.

حجت الاسلام رضا صادقی اضافه کرد: در سال ۹۹، هفتاد و پنج سند برای موقوفات شهرستان صادر شده که ۳ امامزاده از چهار امامزاده شهرستان با ۲۳۰هزار متر مربع اراضی مربوطه، از جمله آن ها هستند.

صادقی با اشاره به ثبت ۲۰ وقف جدید در شهرستان طی همین بازه زمانی اظهار داشت: طی فعالیت های عمرانی در امامزادگان شمس الدین علویجه و عبدالله اشن که شامل اقداماتی مانند ساخت زائرسار، آشپزخانه و سرویس بهداشتی بوده، نزدیک به ۱ میلیارد تومان از محل کمک خیران هزینه شده است.

رضا صادقی رییس اوقاف نجف آباد تهیه ۶۰میلیون بسته معیشتی با درآمد موقوفات نجف آباد تهیه ۶۰میلیون بسته معیشتی با درآمد موقوفات نجف آباد                            300x203

رضا صادقی رییس اوقاف نجف آباد

تهیه ۶۰میلیون بسته معیشتی با درآمد موقوفات نجف آباد