موج: رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان با اشاره به اجرای طرح شهید سلیمانی در سازمان اوقاف اظهار داشت: تا کنون 400 بسته معیشتی و 30 کپسول اکسیژن در راستای اجرای طرح شهید سلیمانی در شهرستان نجف آباد تهیه و توزیع شده است.

توزیع ۴۰۰ بسته کمک معیشتی بین نیازمندان نجف آباد

موج: رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان با اشاره به اجرای طرح شهید سلیمانی در سازمان اوقاف اظهار داشت: تا کنون ۴۰۰ بسته معیشتی و ۳۰ کپسول اکسیژن در راستای اجرای طرح شهید سلیمانی در شهرستان نجف آباد تهیه و توزیع شده است.

حجت‌الاسلام رضا صادقی با بیان اینکه ۳۰ نقطه در شهرستان نجف آباد برای جمع آوری کمک‌های مردمی در نظر گرفته شده است، اضافه کرد: در این طرح که با همکاری بسیج، سپاه و ائمه جمعه و جماعات شهرستان در حال برگزاری است، از ظرفیت‌های ایجاد شده در مراکز افق امامزادگان شهرستان نیز استفاده شده است.

وی با بیان اینکه در مراکز افق امامزادگان در شهرهای جوزدان، نجف آباد و دهق مبالغی به صورت نقدی و غیر نقدی برای خانواده‌های نیازمند تهیه کنیم، اضافه کرد: بر این اساس تاکنون به ۱۳ نفر به صورت ویژه، کمک نقدی  ۳۰۰ هزار تومانی و به ۱۰ خانواده نیز علاوه بر بسته معیشتی، کمک های غیرنقدی از محل درآمد موقوفات اهدا شده است.

صادقی ادامه داد: در مرکز افق امامزاده جوزدان نیز کمک نقدی به هشت نفر هدیه شده و برای ۳۰ بیمار نیازمند نیز کپسول اکسیژن تهیه و توزیع شده و در کنار توزیع بیش از ۳هزار لیتر مواد ضدعفونی بین نیازمندان، در امام زاده جوزدان نیز بیش از ۴تن مواد غذایی ویژه اهدا به نیازمندان جمع آوری شده است.

رضا صادقی رییس اوقاف نجف آباد توزیع ۴۰۰ بسته کمک معیشتی بین نیازمندان نجف آباد توزیع ۴۰۰ بسته کمک معیشتی بین نیازمندان نجف آباد                            300x203

رضا صادقی رییس اوقاف نجف آباد

توزیع ۴۰۰ بسته کمک معیشتی بین نیازمندان نجف آباد