طبق اطلاعات واصله تا عصر روز پنج شنبه چهاردهم آذر ماه 98، بیش از شانزده نفر با ثبت نام در فرمانداری نجف آباد، آمادگی خود برای شرکت در انتخابات مجلس یازدهم در اسفند ماه را اعلام کرده اند.

ثبت نام بیش از ۱۶ نفر برای نمایندگی مجلس در نجف آباد

طبق اطلاعات واصله تا عصر روز پنج شنبه چهاردهم آذر ماه ۹۸، بیش از شانزده نفر با ثبت نام در فرمانداری نجف آباد، آمادگی خود برای شرکت در انتخابات مجلس یازدهم در اسفند ماه را اعلام کرده اند.

از چهره های شاخصی که امروز ثبت نام کردند، می توان به مسعود منتظری شهردار سابق نجف آباد اشاره کرد که دقایقی قبل از تنظیم این خبر، مراحل قانونی ثبت نام خود را کامل کرد.

دیروز عصر نیز دکتر ناصر اکرامیان عضو سابق شورای شهر نجف آباد، ثبت نام کرده بود و قبل از آن نیز خبر ثبت نام سردار محمد تقی امینی فرمانده سابق لشکر۸ نجف اشرف منتشر شده بود.

ابوالفضل ابوترابی نماینده دوره های نهم و دهم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس نیز دیگر چهره شاخصی است که در اولین روز ثبت نام کرده بود.

باید تا شنبه شانزدهم آذر ماه آخرین مهلت ثبت نام ها منتظر ماند و دید که آیا چهره شاخص دیگری به این جمع اضافه خواهد شد یا نه.

در انتخابات مجلس یازدهم، دویست و نود نماینده از ۲۸۰ حوزه انتخابیه راهی ساختمان بهارستان خواهند شد.

فرمانداری نجف آباد ثبت نام بیش از 16 نفر برای نمایندگی مجلس در نجف آباد ثبت نام بیش از 16 نفر برای نمایندگی مجلس در نجف آباد               211x300

فرمانداری نجف آباد