دو نفر از اعضای شاخص شورای شهر چهارم که با بالاترین آرا به ترکیب شورای پنجم نیز راه پیدا کرده اند، در گفت و گو با خبرنگار نجف آباد نیوز، تشکیل هر گونه جلسه رسمی برای تعیین شهردار بعدی را تکذیب کردند. از نظر آن ها، تاکنون تنها یک جلسه افطاری با حضور تمامی منتخبان […]

دو نفر از اعضای شاخص شورای شهر چهارم که با بالاترین آرا به ترکیب شورای پنجم نیز راه پیدا کرده اند، در گفت و گو با خبرنگار نجف آباد نیوز، تشکیل هر گونه جلسه رسمی برای تعیین شهردار بعدی را تکذیب کردند. از نظر آن ها، تاکنون تنها یک جلسه افطاری با حضور تمامی منتخبان برگزار شده که با توجه به فضای دوستانه آن، هدف صرفاً آشنایی اعضای جدید بوده و هیچ گونه صحبتی در خصوص آینده شهرداری مطرح نشده است.

مجید پزشکی تشکیل جلسه رسمی شورای پنجم در این مقطع را غیر قانونی و فاقد وجاهت قانونی دانسته و می گوید: «دیروز آقایان طرقی و حاج صادقیان منتخبان شورای پنجم تنها به مدت ۵دقیقه در صحن حضور پیدا کردند که این دیدار صرفا دوستانه بود و تمامی مطالب مطرح شده در این خصوص را تکذیب می کنم.»

پزشکی خاطر نشان کرد: «این که می گویند از برخی افراد همچون بنده، برنامه خواسته اند کاملا دروغ است و نمی توان آن را مورد استناد قرار داد.»

جواد حجتی از ائتلاف امید که بیشترین رای را در بین ۹ منتخب شورای پنجم دارد، نیز می گوید: «برخی رسانه ها به دروغ گویی عادت کرده اند و بایستی مراجع قانونی برخورد لازم را با آن ها داشته باشند. نجف آباد یکی از مهمترین شهرهای استان با درجه ۱۱ شهرداری است که هر کسی شایسته حضور در جایگاه مسئولیت شهرداری آن نیست.»

حجتی ادامه می دهد: «علیرغم نداشتن جلسه رسمی و قانونی شورای پنجم، طبیعی است که رایزنی هایی در این خصوص انجام شده باشد ولی مطالبی که برخی مطرح می کنند، تنها حدس و گمان های رسانه ای است.»